Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Miért akar hirtelen mindenki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akar hirtelen mindenki feleségül venni, bizonyitani, amikor szakitok? Hirtelen én leszek a nagy ő, ha kidobok vkit?

Figyelt kérdés

És komolyan is gondolják, tűzbe is mennének.

Annyira sajnálom hogy mindig csak utólag akarnak bizonyítani, amikor már késő, és semmi értelme nincs.

Pedig ezt már előre jeleztem a legutóbbinak is, elmondtam már ezt neki előre hogy látod exem utólag sír csak, és jön rá. Remélem te nem.

És ő is beleesett ebbe a csapdába. Nekem fáj jobban szerintem, hiába ő drámázik.


2022. jún. 2. 15:30
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Ilyenkor akarnak megváltozni. Szakítás után.
2022. jún. 2. 15:30
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Semmi különös. Hosszabbítani akart, de családot nem.

Most kezdheti elölről. Másnál.

2022. jún. 2. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Ha más kéne mennének máshoz. Nem egy elveszett egyiksem
2022. jún. 2. 15:38
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Férfi ösztön, mert amikor már azt érzi megkapott akkor érdektelenné válik, és mikor úgy alakul mégis hogy elveszíthet, akkor újra megtesz mindent hogy vele maradj, de ugye akkor már késő :)
2022. jún. 2. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
#3 Mert még mindig könnyebb javítani, mint egy újat elkezdeni.
2022. jún. 2. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Tipikus. De mi nők is hasonlóak vagyunk. Ez nem más mint, félelem a bizonytalantól, az újtól. No contact és helyre jön ő is meg te is. Aztán 1 év múlva már nem lesz kérdés, hogy megérte-e szakítani.
2022. jún. 2. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Akkor csak kibékulni akarnának meg csillagokat lehozni, de ez mellett el is akarnak venni.
2022. jún. 2. 15:46
 8/13 anonim ***** válasza:
És? Mintha jelentene manapság bármit is egy házasság. Ha nem így lenne, akkor nem végződne a házasságok fele válással.
2022. jún. 2. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
85%

Most ő is tudja, vagy megint csak magadban szakítottál?😂

Mondjuk mind1, holnapra úgyis szent lesz a béke. Amúgy te nem dolgozol, hogy ennyire ráérsz minden nap 6 kérdésben leírni a szerelmi drámaidat?

2022. jún. 2. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Te csak úgy dobálod ki az embereket az életedből? Örülj hogy nő vagy, ha férfiként írtad volna ki ezt a kérdést, már szarrá lennél alázva, mondom ezt nőként :D
2022. jún. 2. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!