Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csinálja ezt? Bizonyítan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja ezt? Bizonyítani akar nekem?

Figyelt kérdés

Volt egy 3 éves kapcsolatom, első szerelem stb. Mikor már ilyen se veled se nélküled kapcsolatba voltunk, összejött a legjobb barátnőmmel. Had ne mondjam már nem vagyunk azok. Na mindegy a lényeg, engem nagyon szeretett az exem, megis csalta velem a "barátnőmet" hogy ő csak búfelejtő stb. (Miattam ment tönkre a kapcsolat)

Azóta nekemis van egy kisfiam. Nekik is született egy babájuk, annak ellenére, hogy ez a megcsalós történet kiderült, együtt maradtak.

Másfél éve nem beszéltem a "barátnőmmel". Mostanába újból elkezdett nekem irogatni. De folyton az exemről beszél nekem...hogy miket csinálnak stb. Meg konkrétan nekem akarja "bemutatni" az exem gyerekkorát, pedig ismerem nagyon jól sőt talán jobban is mint ő...

Egy ideig nem érdekelt, hogy beszélt róla de egy idő után nekem vállt kellemetlenné, és rászóltam hogy "igen ezeket a dolgokat tudom énis róla sikerült kiismernem xy-t 3 év alatt"

Azóta nem ír...

Az exem családja annyira nem csípik őt amugy még a bátyja pár hónapja megis keresett engem, hogy kiez a féreg akivel együtt van az exem...meg hogy velem boldogabbnak látta a tesóját...

Miért csinálja ezt a "barátnőm?


2017. márc. 25. 14:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Ezt a sztorit már leírtad egyszer már csak más körítéssel
2017. márc. 26. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ezzel kapcsolatban én még nem írtam ki ide kérdést...
2017. márc. 26. 14:07
 3/5 anonim ***** válasza:
Ja persze nem ebbe a topiba
2017. márc. 26. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Normális válaszokat kértem...
2017. márc. 26. 16:54
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha már évek teltek el van pasid, gyereked akkor lepjél tovább. Ne hisztizz ilyeneken
2017. márc. 26. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!