Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mégis mit akar bizonyítani és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mégis mit akar bizonyítani és kin ek?

Figyelt kérdés
Volt egy pasim 2,5 évig aztán szakított velem mert neki én voltam az első és még élni akart. Akkoriban még beszélgettünk elmesélte hány csaj volt meg neki. Aztán megismert vkit összejöttek és engem lekoptatott, barátok se lehettünk... erre most látom hogy összeházasodtak meg gyerekük lett kb 3 év után... most ezzel engem akar bosszantani? Kb fél év telt el köztem meg a “felesége” között... fél év alatt kiélte magát? Akkor miért nem jött hozzám vissza?
2018. szept. 17. 21:56
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerű a válasz, nem az az ember voltál neki, akivel le akart egy életet élni. Akit a gyermeki anyjának akart. Ennyi. Ragozhatod össze vissza, de így működnek a férfiak.
2018. szept. 17. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Azért nem házasodik meg csinál gyereket senki, hogy egy exet bosszantson. Szerintem ezzel te is tisztában vagy.

Személyedben nem az igazit találta meg és kilépett, még ha ő akkor azt érezte, hogy élnie kell és ezzel magyarázta. Sose lehet tudni mit hoz a jövő, neki ezt dobta a gép.

2018. szept. 17. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
64%
Vannak nők, akik tudják és merik is irányítani a férfiakat. Ismerek férfiakat, akiket lehet is, de nem értékelem semmire azt a kapcsolatot, amiben azért történnek a dolgok, beleértve a házasodást is, mert én kieszközöltem, és nem maguktól léptek a férfiak.
2018. szept. 17. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Túl gondolod. Vagyis túlságosán azt hiszed körülötted forog a világ.

Persze, elhagyott és utána csak és kizárólag azért vett el mást és azért vállalt gyereket, hogy téged idegesítsen.

Nem ő volt neked az igazi, majd találsz olyat aki az lesz.

2018. szept. 19. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Csatlakoznék a többiekhez sajnos nem te voltál akit keresett ez nem baj mindenki életében voltak ilyen kapcsolatok. Nem bosszantank akar bárkit is miért tenné? Családot nem alapít valaki azért hogy mást bosszantson. Felejtsd el lépj túl téged is vár valahol valaki aki csak rád vágyik!
2018. szept. 19. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerű. Nem azért szakított veled amit mondott (ami mellesleg a legócskább dumák egyike), hanem egyszerűen dobott. A kapcsolatot azért tartotta veled amíg talált egy feleségnek valót, mert tarcsiba jó voltál. De most már minek tartsa veled a kapcsolatot, hiszen révbe ért. Miért akarna téged bosszantani? Már rég elfelejtett...
2019. jan. 29. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!