Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ilyen beszólásért szakítanátok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen beszólásért szakítanátok?

Figyelt kérdés

Nem sokára lesz egy ciszta műtétem, és totál kivagyok tőle. Senki sem jókedvből megy oda.

Na most, a barátommal nem valami felhőtlen a kapcsolat, mindig beszól valamit nőkkel kapcsolatosan, amivel nekem csak rombolja az önbizalmam. Pl., hogy x és y milyen jó nő, ennek milyen jó a segge, meg hogy xy-hoz valami jobb pasi illene,…stb. Rászóltam, kevesebbszer jegyez meg ilyen dolgokat, de attól még tudom kiről mit gondol…

Udvariasságból mondja nekem is, hogy milyen jól nézek ki, de ezek utàn valahogy nem tudom elhinni neki… Lényegre térve, feljött kettőnk között a téma az egészségügyi állapotomról, és hogy mennyire tartok a műtéttől, elmeséltem, hogy vágni fognak, majd fintorogva azt mondta, hogy nem akarja, hogy a testemen látszódjon a vágás nyom… Ez pedig nálam teljesen kiverte a biztosítékot, mivel úgy fejezte ki magát, hogy látható vágással már nem is tetszenék neki. Összevesztünk, persze én voltam a hibás a végén, mert ő nem ezt mondta, meg mert én mindent túl gondolok… Akkor is b@szott rosszul esett, mivel nem tehetek erről az egészről, és én sem szeretnék nyomokat a testemen, de muszáj elvégezni.. Órák óta csak sírok a kijelentésén, meg még a közelgő időpontok miatt pluszban ideges vagyok, és nagyon elgondolkoztam a szakításon.. Ilyen időszakban támogatásra lenne szükségem, nem arra, hogy a pàrom azt mondja nekem, hogy fujj hogy fogsz kinézni…

Màr régebben is volt, hogy NAGYON megsértett 1-2 mondattal, de nàlam ez volt az első, ami sírásra késztetett, amin teljesen kiborultam. Jogos lenne a szakítás?


2022. jún. 7. 21:15
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen jogos. Ilyen xar kapcsolatot minek menteni? Gyakorlatilag semmi pozitívumot nem írtál.
2022. jún. 7. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Hagyd ott! Ez a tahó nem alkalmas emberi kapcsolatokra. Csak rombol téged, ezt pedig nem szabad hagyni. Hidd el, nélküle sokkal jobb lesz neked.


És kitartást a műtéthez! ❤️

Ha nagyon traumatizálna, mindeképp kérj szakszersegítséget!

2022. jún. 7. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
*szakszerű
2022. jún. 7. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Lenne??? Még be se fejezte volna a mondatot, már az ajtó előtt találta volna magát. Páros lábbal b.tam volna ki. Már ne is haragudj, de a barátod egy primitív barom. Még egy vadidegen is több együttérzést mutatna, mint az, akivel elvileg szeretitek egymást.
2022. jún. 7. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Én szakítanék. A párod borzasztóan éretlen, tiszteletlen és felszínes, az érzelmi intelligenciája a nullához konvergál, folyton nyírbálja az önbecsülésed, nem támogat érzelmileg, sőt nehezíti egy alapból nehéz időszakodat. A döntés számomra nem is kérdés...
2022. jún. 7. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
2022. jún. 7. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Furcsa, hogy miért mondd ilyeneket, szeretgetnie kéne, hogy nyugodt legyél a műtét előtt. De azt nem mi tudjuk neked megmondani, hogy amúgy neked milyen vele, és mit hogyam tegyél, ez a saját döntésed.

23F

2022. jún. 7. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Én már a beszólás előtt szakítottam volna. Egyrészt egy tuskó, másrészt ez nem kapcsolat.
2022. jún. 7. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Olvasva itt a kérdéseket, egyszerűen nem értem, honnan szeditek össze ezeket a főnyereményeket.
2022. jún. 7. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
13%
#9 nem hinném hogy a felső 10 jár ide😆
2022. jún. 7. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!