Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Úgy érzem vége az életemnek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy érzem vége az életemnek, mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

A sima "csak engedd el" szöveg nem válik be sajnos.

6 év se veled se nélküled.

Egymásba gabalyodások közös zongorázások.

Egy éve nem láttam, de heti szinten gondolok rá. Van egy jólműködő kapcsolatom egy csodálatos lánnyal, mégis ha meglátok egy képet vagy videót erről a lányról egyszerűen nem tudok aludni egy napig.

Szeretem a barátnőmet, de ez nem az a fájdalmas keserédes, égető, iszonyú, rózsaszín szenvedély, hanem valami parázsló gondoskodás, hátsimogatás hegymászás helyett... Olyan, mintha nem lehetne megismerni azt a lányt, mintha sosem ismertem volna. Nem tudom, mi mozgatja, nem tudom, tényleg ennyire ostobán felületes volt-e... Nem tudom, hogy miérsz szerettem. Attól félek, ha őt nem szerettem, akkor soha senkit sem szerettem és egy önző, nárcisztikus barom vagyok. Nem tudom eldönteni, hogy csak a vágyat, az ideákat szerettem-e amikkel felruháztam. Volt, hogy iszonyúan undorodtam is tőle bizonyos testi jelei miatt. Volt, hogy szétverettem magam miatta... Volt, hogy fel vágtam az ereimet annyira fájt valami lelkileg. Most meg egy éve azt érzem, hogy vége az életemnek. A mostani barátnőm nélkül valószínűleg már nem élnék...

Igen valószínűleg túldramatizálom a dolgokat és fiatal vagyok még, ahhoz hogy ilyen sötéten lássam a világot. Kérlek mondtok nekem valami bíztatót?

Mert egyre jobban kivetkőzök magamból. Megalkudtam az életemmel és ez szép lassan elsorvaszt úgy érzem

Előre is köszi:)



2022. jún. 9. 22:36
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Iszonyat sok szenvedély lehet benned, de valahol ez félelmetes is, hogy ilyen mértékben hatással lehet Rád valaki.


Nem szabad bántani soha magadat és senkit más miatt. Szerintem legjobb lenne egy szakember, nem bántásból, nem az elcsépelt szövegből,de segítséget kell kapj.

2022. jún. 9. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Először is ne nézegesd a képeit, videóit, utána menj el pszichológushoz.
2022. jún. 9. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Keruld a stresszt. Egyel egeszsegesen, tornazz, mefitalj, takarits, dolgozz. Ez csokkenti a feszultseget a lelkedben.
2022. jún. 10. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Igazából hiába mondunk bármilyen biztató dolgot, neked ezt érzelmi szinten kell elrendezni, mert az eszeddel már te is tudod, hogy 6 év se veled, se nélküled nem vezet sehová. Bármennyire is odavoltál érte, ő nem fűzte szorosabbra a szálakat, pedig megtehette volna. Nem érdemes miatta keseregni, bár ezt hiába mondom szerintem.
2022. jún. 10. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Elsősorban magadat kell erőnek erejével meggyőzni arról, hogy ez a vonat már elment, tehát nem ülhetsz fel rá. Viszont - jön egy másik vonat...
2022. jún. 10. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!