Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Brutálisan összetört a szívem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Brutálisan összetört a szívem mitcsináljak hogy ne fájjon ennyire ?

Figyelt kérdés
1 év és 2 hónapos kapcsolatról van szó és ebből 6 hónap csak hazugság volt folyamatosan letiltott feloldott távolodott nem volt ideje rám megis rettentően fáj ő volt az első szerelmem akit igazán szerettem és szeretek reménytelennek érzek mindent öngyilkoss gondolataim vannak.

2022. jún. 11. 13:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Bőgd ki magad és fogadd el, idő és jobb lesz ennél az állapotnál...
2022. jún. 11. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

sehogy

ha normális vagy adsz magadnak időt, míg felejtesz rendbe jössz és tovább tudsz lép

ha nem vagy normális

akkor meg kapcsolatbol kapcsolatba ugrálsz hogy kitöltsd a benned tátongó ürt amit az egyik ember hagyott benned, azzal az érzésekkel amit egy friss kapcsolat adni tud ja meg persz szexel

remélhetőleg nem az utobbi tipus vagy, mert ha az is látszódik belőle h az ember jólérzi magát meg kiéli de a végén még is mindig ugyan az a vége

voltam hasonlo helyzetben, habár rövidebb volt a valós kapcsolat de segített kijönni egy nehéz helyzetből egy új világot nyitott meg számomra és annak az illuzióját adta nekem hogy egy szép élet vár rám vele és minden amire valaha csak vágytam, a fellegekben jártam de ahogy jött már szinte ment is és mindent elvett tőlem amiben csak hittem v mertem álmodni eltaposott és még belém is rugott a végén mikor már földön voltam

ekkor voltam úgy én is h megölöm magam, de nem sikerült és így utolag belegondolva jobb is így

hiszen gondolj bele te is, attol h ő nem volt az igazi még más lehet az hiszen a világon nem csak egy ember létezik aki boldoggá tud tenni vagy a nagy ő lehet, hanem kb minden tizedik. Annyi ember él egyik jobb mint a másik és a boldogság vár rád valahol amit megérdemelsz, kár lenne eldobni magadtól ezt. Most ez nem jött össze majd a következő igen, vagy ha az nem az az utáni. De hidd hogy sikerülni fog, és megtalálod azt akit megérdemelsz és boldog lehetsz. Persze h fáj, hiszen időt energiát és még mi mindent beleadtál a kapcsolatba és most minden megy a kukába. De ez nem csak egy vég hanem egy kezdet is az életedben, felállsz leporolod magad egy kis idő után és folytatod, mert ez az élet.

Kitartást kivánok neked, és h hamar rendbe jöjj belül és h megtaláld ezután azt akivel boldog lehetsz. :) Légy jó buborék

2022. jún. 11. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Az öngyilkosságot felejtsd el! Volt 6 hónapod, amíg megszokhattad, hogy szórakozik veled, hamar rá fogsz jönni, hogy öröm, hogy megszabadultál tőle.

Foglald el magad, olvass, tanulj, sportolj, beszélgess, járj el a barátaiddal.

2022. jún. 11. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Önbizalomhiányos vagy és emiatt nem hiszed el hogy mással is ilyen boldog tudsz lenni, pedig de. Ez az első szerelmeknél különösen gyakori. Mondjuk te nem is voltál annyira boldog szóval nem értem.
2022. jún. 11. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Keress egy normálisat.
2022. jún. 11. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Cserko37 ***** válasza:
15ev után teljesen kihasználva és egzisztenciálisan tönkre téve ugyan ez a helyze. Azt hiszi a gyerekem anyja, hogy betegesen megyek utánna, pedig csak engem és és az érzéseimet lebegteti a semmibe vagy már nem is tudják mire gondolni.igen is meg nem is.. teljes elzárkózás. Ok?! Az mindig volt mindenre csak a szerelmük megóvására nem.. megértem a kérdezőt! Engem a gondolataim már feltaláltak. Fogalmam sincs miért! Es miért úgy ahogy… amíg a gondolataid fogságában élsz addig nem tudsz egyről a kettőre lépni. 7honapja külön. Nekem életem szerelme… majd valahogy lesz. Vagy nem. Kitudja
2022. jún. 11. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Gondolj arra, hogy a hazugság és semmibevétel után sírsz. Ez a valóság. Te azt az első pár jó hónapot akarod vissza, de azt kell tudatosítani, hogy az nem létezik már. Arról dönthetsz, hogy szeretnéd-e még hónapokig, évekig az utolsó hatot. Ugye, hogy nem? Akkor lélegezz fel, hogy az már nincs, és innentől BÁRMI lehet. A bármiben meg benne lehet olyan jó is, amit most még el se tudsz képzelni.
2022. jún. 11. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2022. jún. 11. 17:39
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Keress egy normális pasit
2022. jún. 11. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Srác vagyok :DD
2022. jún. 11. 18:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!