Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogy játszam el hogy szeretem?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy játszam el hogy szeretem? Mitcsinaljak ha majd szexelni akar?

Figyelt kérdés

Van egy csaj aki nagyon utal engem állandóan kötekedik és azt mondta hogy annál a pasinal semmi esélyem felejtsem el és az övé lesz.

Na de én megtudtam hogy ez a pasi szerelmes belém én kellek neki, már el is kezdett irkalni kérdezte holnap raerek e mondtam hogy persze szóval talizunk. Nagyon várom hogy megtudja ez a csak hogy mi együtt vagyunk és kiröhöghessem.

Talizunk beszélgetünk oké de mi lesz ha majd szexelni akar?


2019. dec. 5. 20:51
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
93%
Leszopod aztán kész.😉
2019. dec. 5. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
91%
Akkor szex lesz.
2019. dec. 5. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
90%
A tini kategória nem itt van.
2019. dec. 5. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Lemaradt 20 évesek vagyunk
2019. dec. 5. 20:53
 5/16 anonim ***** válasza:
63%
Félsz a f..tól? Vagy jó lesz,vagy nem!Ennyi!
2019. dec. 5. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
94%

Te most azért hülyíted azt a srácot, hogy elhenceghess vele a "van egy csaj"-nak,?


Nagyon az alja. Persze, hogy szexet fog akarni, de gondolj arra, hogy akkor még több hencegni valód lesz!

Vagy menj hozzá feleségül, még jobb!

Nagyon a legalja vagy hallod-e!

2019. dec. 5. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
89%
Ha csak egy csaj bosszantasa miatt jársz valakivel és még szexelni is akarsz vele akkor nálad komoly baj van!
2019. dec. 5. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
86%

Ne nyúlj ilyen módszerekhez. Szépen kérlek. Igazából, mindhármótokat megsérted.


Te csak a hiúságod miatt akarsz összejönni a sráccal, így az ő érzéseit is földbe tiprod.


Lépj inkább túl ezen az egészen, végy egy mély levegőt és a bosszút engedd el.


Nem ér az egész annyit, hogy utána egy használt rongynak érezd magad, akit leakasztanak, ha épp "kell", majd visszatesznek, ha épp nem.

2019. dec. 5. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 Hellmano ***** válasza:
89%
Az a baj, hogy írtad 20 vagy, mert ez kb. 12 éves szint és ez baj, hogy agyilag egy mai 20 éves lány még csak itt tart.
2019. dec. 5. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 Airesx ***** válasza:
68%
Tali előtt borotválkozz meg, mindenhol(!) 😅
2019. dec. 5. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!