Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért kell ilyet csinálnia...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kell ilyet csinálnia hogy nem szól? Most mitcsinaljak? Semmi kedvem vele menni de azt sem akarom hogy megharagudjon

Figyelt kérdés
Ma szólt a barátom hogy pakoljak össze holnap elutazunk reggel 1 hétig leszünk. Azt mondja ki van fizetve minden már muszáj mennem.
2020. jan. 2. 16:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
49%

Más meg folyton sipítozik, hogy a palija nem spontán és kalandvágyó. Nincs meglepetés. Nincs utazás.


Nyugi!


Majd elviszi a csaját.

2020. jan. 2. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Noren1989 ***** válasza:
100%

Egyemmeg, azt mikor találta ki?

Van ennyi szabadidőtök egyáltalán?

Lassan suli....

2020. jan. 2. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Dolgozunk már nem sulisak vagyunk
2020. jan. 2. 17:21
 4/11 Noren1989 ***** válasza:
100%

Na akkor meg pláne...a szabi negyede akkor kb oda is?


Vele beszéltél erről? Mit mondott, miért találta ezt ki?

2020. jan. 2. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Én azért nem akarok menni mert sok a gondom és ideges vagyok, ő meg szerintem ezért akár elmenni valahova hogy pihenjek
2020. jan. 2. 17:31
 6/11 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem nyugodj meg és menj el, a spontán dolgok a legjobbak.
2020. jan. 2. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Jot akart csak meggondolatlan :)

Probalj ugy gondolkodni h lehet pont ezt kell megtanulni h vannak dolgok amiket nem irányíthatsz/kontrollalhatsz. Ez is egy ilyen.

2020. jan. 2. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván jót akart kettőtöknek. Én értékelném, hogy ennyire igyekszik. Bár nem vagyunk egyformák.
2020. jan. 2. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
55%
Ez már teljesen be..arás hogy milyen nők vannak...
2020. jan. 2. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Mit nem adnék egy ilyen meglepetésért most! Bárcsak.. Pedig tudom hogy most kemény munka és gyűjtögetés megy mindkettőnk részéről szóval nem fog megtörténni.


Szerintem inkább örülj ennek!

2020. jan. 2. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!