Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Közel egy évvel szakítás után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Közel egy évvel szakítás után kegyetlenség lenne felkeresni az exet bocsánatot kérni? (Nem megcsalás)

Figyelt kérdés

Nem az újrakezdés vagy új esély miatt, hanem mert rájöttem, hogy mennyi minden hibát elkövettem, amíg együtt voltunk, és szeretném, ha tudná, hogy ezeket már belátom, és vállalom a saját részemet abban, ahogy a kapcsolatunk tönkrement. Úgy érzem, egy bocsánatkéréssel tartozom neki.


Ti mit tennétek? Az ex helyében mit szólnátok egy hasonló üzenethez?


2022. jún. 11. 23:42
A kérdező szavazást indított:
Feltépné a régi sebeket
Segítene lezárni a múltat
27 szavazat
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
88%
Azt nem lehet sajnos megmondani, hogy ő benne mennyire van ez lezárva, de láthatólag benned nincsen. Mindenképpen korrekt lépés lenne a részedről elmondani neki ezt egy levél keretein belül.
2022. jún. 11. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem sem rossz ötlet, főleg, ha a szakításkor nem sikerült tisztáznotok a problémákat. Nekem mindenképpen segítene (segített volna) lezárni a múltat egy ilyen beszélgetés/üzenet.
2022. jún. 11. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem meg teljesen felesleges.
2022. jún. 12. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem is jo lépés lenne.
2022. jún. 12. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
44%
Engem nem érdekelne, ha el is olvasnám, utána letiltanálak.
2022. jún. 12. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
75%
Nekem a leírásodból az jön le, hogy túlságosan ragodsz meg ezen és igenis az újrakezdés a vágyad. Nem csak a Te hibáid miatt lett vége, hacsak nem egy igazán nagy mocsok voltál vele. Neked lesz rosszabb ha keresed, ha esetleg ő mar tovább lepett
2022. jún. 12. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
60%

Ezt akkor kellett volna megírni, megmondani neki, nem 1 év után. Fogjátok már fel, hogy ez is zaklatás. Nem hagyod, hogy felejtsen, hiába írod nem akarsz tőle semmit. Ez így nem igaz, mert legbelül titkon remélsz valamit, amire ráhuzod, hogy lezárást szeretnél. Most ennyi idő után?

Ha te szakítottál és most ráírsz akkor feltéped a régi sebeit.

Ha ő szakított és nem keresett annak is meg van az oka, el akar felejteni.

2022. jún. 12. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
55%
Szánalmasnak tartanám, hogy egy év után még mindig ezen lovagol.
2022. jún. 12. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
39%
Nem ismerem nyilván az exed meg a körülményeiteket, de szerény személyem elolvasná és max egy lájk jellel nyugtázná az ilyen vallomást, aztán ennyi lenne. 1 évvel szakítás után azért a legtöbben már fel szokták dolgozni a szakítást amúgy is, szóval nem osztana, nem szorozna a lezárásban. Nekem is az az érzésem, hogy ez inkább neked lenne fontos, és minthogy feltehetően a másik félnek ez semleges, én csak biztatni tudlak, hogy tedd meg, aztán lépj tovább te is.
2022. jún. 12. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
61%

Ez miért lenne kegyetlen? Megbántanád talán?

Szerintem nincs ember a világon, akinek ne esne jól egy pozitív visszacsatolás.

2022. jún. 12. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!