Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mit tegyek, ha két éve szakíta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha két éve szakítani kellene, de nem megy? Nem tudom elengedni az első szerelmem.

Figyelt kérdés

Évek óta nincs szex, alig találkozunk, állandóan bánt, mégis mintha függenék tőle és nem tudok megszabadulok tőle. Minden nap együtt kajálunk, 3x beszélünk naponta, este van hogy órákat, de nagyon sok a veszekedés.


Ha felmerül a szakítás, egyszerűen nem tudom elviselni, hogy elengedjem. Mit tegyek?


2022. jún. 12. 21:49
 1/7 A kérdező kommentje:
Szavakkal bánt nem fizikálisan, soha hozzám sem nyúl és emiatt már annyira idegbeteg vagyok, hogy az valami elviselhetetlen.
2022. jún. 12. 21:50
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is nagyon nehéz volt megtenni az első lépést, de csak odáig kell eljutni, hogy kimondd, aztán tartsd is magad hozzá. Utána minden megy magától. Néhány hét vagy hónap múlva pedig csak azt fogod sajnálni, hogy nem tetted meg hamarabb.
2022. jún. 12. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem alapvetően gyáva vagy itt. Nem mered vállalni a kockázatot, amit az elszakadás okozhat neked és neki. Azt, hogy valami fájdalmas jön és hogy valami ismeretlen jön.


Szerintem akkor tudod megtenni, ha elfogadod, hogy ez ilyen. Hogy fájdalmat fogtok okozni egymásnak, de cserébe tovább tudtok menni. És kérdéses, hogy mit hoz utána az élet, hoz e bármit is.


Esetleg csinálhatnád, hogy írsz egy levelet, nem azért hogy elküldd. Csak hogy meglegyen. És hátha egyszer hirtelen lesz erőd mégis elküldeni. Ebben leírhatod azt is, hogy azért levelet írsz mert másképp nem tudod megtenni. Szóval nem azért, mert félvállról veszed, hanem mert világos, hogy ezt kell tenni, de máskép nem fogod tudni.

2022. jún. 12. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Amikot majd nagyobb lesz a szenvedesed merteke a szakitastol valo felelemtol, majd akkor megteszed. Ha extrem merteku a felelmed, akkor jo sokaig fog ez tartani.
2022. jún. 12. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Az hogy jön össze, hogy alig találkoztok, de minden nap együtt kajáltok? Van ebben egy kis ellentmondás!

Ha együtt dolgoztok, akkor érdemes lehet munkahelyet váltani. Amúgy meg ez elhatározás kérdése, megmondod, hogy elég volt, befejezted, és minden módon eltávolodsz, nincs közös evés, beszélgetések, nyilván búcsú dugásra nem kell készülnöd.

Ha évek óta nincs szex, akkor ez nem párkapcsolat, ha állandóan veszekedtek, akkor nem is barátság, megrekedtél egy nagy kupac szarban, és már úgy megszoktad, hogy nem is büdös. Hidd el, ha megszabadulsz tőle kinyílik a világ, még a víz is édesebb lesz, tedd meg ma, és soha ne nézz hátra, csak előre!

2022. jún. 13. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
89%
El kell hidegülnötök, úgy könnyebb. Talizzatok kevesebbet. Pl nekem is az volt hogy nem találkoztunk egy hétig akkor már úgy éreztem jó itt az ideje szakítani, de mikor taliztunk annyira szeretetteljes volt hogy egyszerűen nem bírtam. Mondjuk te nem tudom mit szeretsz ebben, valszeg csak nem hiszed el hogy lehet ennél jobb(pedig kb csak jobb lehet)
2022. jún. 13. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy a nyugalom is hidd el sokat megér..! Csak egymást húzzátok le ez nem méltó két emberhez akik szerették egymást..Nálunk is ez van most már a negyedik napnál tartok-semmi kapcsolattartás- :)) Azt érzem hogy milyen hülye voltam piszlicsáré dolgokra ment el az energiám ha nem is szakítsz de tartsatok szünetet. Szerintem.

Amúgy néha jó , távolabbról látni. Talán mindkettőtöknek. Kitartás!

2022. jún. 13. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!