Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítottatok már párotokkal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítottatok már párotokkal cigizés miatt?

Figyelt kérdés

2022. jún. 15. 19:44
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem
2022. jún. 15. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
81%
Össze se jönnék dohányossal alapból, kezdjük ott.
2022. jún. 15. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem, és hülyeségnek is tartanám. Ui. ezt a kezdetén megtudod (meglátod) rajta. Szóval vagy zavar és össze se jöttök, vagy nem zavar. Aki ilyet mond, az biztos más miatt szakít, csak azt nem akarja bevallani.
2022. jún. 15. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
55%
Szimplán cigizés miatt nem, bár én soha nem dohányoztam és ki nem állom, de amikor megtudtam, hogy füves cigit is szív, akkor dobbantottam.
2022. jún. 15. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
73%
Nem jonnék össze olyannal ki dohányzik alapból kizárt
2022. jún. 15. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
El sem kezdenék semmit.
2022. jún. 15. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem jövök össze dohányossal
2022. jún. 15. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nem.

De ha valami szokás, vagy jellemvonás olyan szinten zavar, hogy az ellentétes a párkapcsolati elképzeléseimmel, akkor eleve nem jövök vele össze. Annak nincs értelme, hogy tudok róla (mert ne mondd, hogy ez X idő után derült ki...), összejövök vele, majd arra hivatkozva szakítok. Ez azért elég suttyó viselkedés.

2022. jún. 15. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem, de egyszer megfordult a fejemben. Amikor összejöttünk nem cigizett (tudta, hogy utálom), de aztán rászokott, ami viszont engem nagyon zavart. De végül kompromisszumot kötöttünk, átváltott e cigire, azzal már ki tudok békülni.
2022. jún. 15. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Hogyha cigizik, akkor össze sem jövök vele.


Ha nem cigizik, de elkezd, akkor vszeg elhagyom, mert taszítanak a dohányos emberek (szájszag, sárga fogak, büdösek).

2022. jún. 17. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!