Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért kizáró ok a cigizés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kizáró ok a cigizés egyes embereknél?

Figyelt kérdés
2021. jan. 23. 17:17
1 2 3
 1/21 Savlekotő ***** válasza:
98%

Mert mindenkinek joga van eldönteni mi fér bele nála,és sorolhatnám.

Keress olyat akivel megegyeztek,cigi téren is. Ha az emberek azzal jönnének össze akivel egyformák,hasonlók,aki tényleg tetszik,stb,nem lennének megalkuvók,megspórolnák a sok a másik képükre formálási elfuserált kísérletet és a sok macerát,kevesebb fatigra ment házasság kapcsolat lenne.

70F

2021. jan. 23. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
98%
Nálam pl. azért mert allergiás vagyok a cigifüstre.
2021. jan. 23. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
99%
Mert utálom a szagát. A ciginek is, meg a dohányos embernek is.
2021. jan. 23. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
99%
Mert rengeteg pénzbe kerül, károsítja a szerelmem, az én és a gyermekeink egészségét is, büdös, fullasztó, undorító. Soha nem jönnék össze dohányossal.
2021. jan. 23. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
98%
Mert büdös, egészségtelen, igénytelen dolog, rengeteg pénzt visz el teljesen felesleges. PLusz nem akarok olyan emberre alapozni aki masszívan ássa a saját sírját még életében.
2021. jan. 23. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
98%

Helyeslem, amit az első válaszoló írt.

Nem kedvem a cigarettafüstöt, a dohányos ember leheletét, nagyon káros az egészségre, fölösleges pénzkiadás, függőséget okoz.

Fi.

2021. jan. 23. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
98%
Mert nemdohányzóként nem szeretem a cigarettaízű csókot.
2021. jan. 23. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
97%
És helyeslem az előttem válaszolók véleményét is!
2021. jan. 23. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
97%
a cigitől büdös leszel. Ezt nem mindenki szereti
2021. jan. 23. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
98%
Van akinek ez kizáró ok, van akinek a gyerek, a háziállat, túlsúly, stb. Nekem is az, mert nem szeretem a cigi szagát meg a cigis szájszagot.
2021. jan. 23. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!