Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan felejtsem el?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan felejtsem el?

Figyelt kérdés
Sziasztok ! Évekig volt egy barátom igazából egymást mentettük meg a szarból én 22L ő 27 és iszonyat erős szerelem volt mindig! És nemi életünk is eszméletlen volt! Vendéglatos vagyok es ennek ellére is mindig mindent megtettem és napi szinten 10 utan meg éjfelkor tettem elé épp a főt ételt stb. Most ket honapja mondja hogy nem erzi jol ezt mar mégtobbet beleadtam ő ezt ismételgette! Felbukkant egy regi exe és elottem flörtöltek az a nő mindent megtett hogy első legyen! Egy hete szakitott a párom és ez az egy hét alatt ugy szét hullodtam mint soha kozos tervek életcél, kozos gyerekek tervben minden ami kellett ráépítettem mindenem! Aztan ez idő alatt az az egy hét szünet alatt mondta 3x hogy kezdjuk ujra, akkora remények voltak vennem! Mindhárom este jött azzal hogy bocsi mégse megy mert nem szeretlek! Tegnap kiderült hogy az exel videochateli vegig az egész ejjelt stb! Erre ma beközölte hogy lezárt felejtsem el uj elete van! Én pedig azota us szet estem már illegális szerekhez kellett nyuljak folyton sirok és nem tudom mit tegyek és hogyan nem megy a felejtés ő életem szerelme és darabokba a szívem! Ti mit tennétek? Ohh és kimaradt hogy az ex rám írt hogy most neki kell e nevelési alapokat adnia mert én nem takarodok el az életükből és egy akadály vagyok és hogy kavarnak miota velem egy hettel ezelőtt szünetet kért, foggalmam sincs mi lesz! Mindent megadnék egyetlen érintéséért nekem nincs eletem nelküle

2022. jún. 23. 21:45
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Sírd ki magad, gyászold meg a kapcsolatot aztán az idő rendbehozza és elengeded.

Én is azt hittem hogy beledöglök a fájdalomba, amikor az exem szakított velem. Azt hittem vége a világnak.

Eltelt pár év és rájöttem hogy nélküle is van élet.


Nálad is így lesz.

Most szar, és hiányzik de az idő majd enyhíti a fájdalmat.

2022. jún. 23. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

#1

Pár év??

2022. jún. 23. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj, de írod hogy milyen nagy szerelem volt ez a tiétek. De ez csak a te részedről volt egy elvakult rajongás. Pont azért, mert ebbe kapaszkodtál, hogy kimássz a szarból.

Ezért nem ugrunk bele úgy kapcsoltba, hogy nincs rendben az életünk. Lecke megvolt.

2022. jún. 23. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Alessandro10 ***** válasza:
100%

Nagy fájdalmat élsz át,senkinek nem kívánom ezt. Vele terveztél, volt egy közös jövőképed és darabokra hullott minden.

Hiába szereted, ő másképp érez. Biztos vagyok benne, hogy jó volt Veled, de ha belegebedsz is, akkor se dönthetsz az életéről.

Nem halt meg senki, Neked is van lehetőséged újraépíteni az életed, még ha most nehéz is.

Én is azt éreztem vége mindennek, nincs tovább, de közben rájöttem az exem nélkül is van életem. Amíg nem ismertem, addig is volt, meg miután szakítottunk, azután is van.

Azt vedd észre, Téged mi tesz boldoggá és arra fókuszálj!

Majd idővel lesz olyan valaki aki Téged akar, Téged fog szeretni!

Nem egyetlen ember van a földön akin a boldogságod múlik.

Sőt!

A saját boldogságod kizárólag rajtad múlik!

2022. jún. 23. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Na igen, ez egy nagy gond, amikor két fél ember csak azért csinál kapcsolatot, hogy együtt kiadjanak egy egészet. Sajnos az élet nem így működik... neked kell egy egésznek lenned. De sebaj, most majd lesz időd önfejlesztésre 😉

Attól pedig ne félj, ő is ugyanilyen nyámnyila, majd egyszer úgy kiteszi őt az a picha, mint macskát szarni, még rosszabb helyzetben lesz az exed, mint te most 😃

2022. jún. 23. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nem tudok tőle elszakadni sehogy! Úgy érzem mindent amit teremtettünk mással valósitja meg! Ő is ekkora szerelmes volt hiszen imádot most pedig egyedul maradtam és nélküle azt érzem össze omlottam és egy üres 0 vagyok
2022. jún. 24. 08:40
 7/9 anonim ***** válasza:

Chill, rendben leszel. Teljesen normális, amit érzel, még rettentően friss a seb.


Sőt, hogy a realitások talaján maradjunk, mondok jobbat: évekig volt az életed meghatározó része, irreális elvárás elfelejteni, kitörölni, semmissé tenni. Ettől függetlenül jobb lesz a helyzet, amikor az élet körbenövi a sebet. Ebből a szempontból az évek helyes becslés, "működőképes" viszont napok-hetek alatt lehetsz.


Gondolom abban megegyezhetünk, hogy egy olyan görény, aki elegánsan elfelejti közölni veled, hogy egy hét szünet alatt összejött mással, nem kell az életedbe. Viszont, ha úgy érezd, hogy nem tudod megállni, hogy ne stalkingold, vagy ne írj rá, akkor érdemes lenne tiltani. A kéretlen leveleket irkáló libával együtt.


Amúgy én is azt tudom javasolni, amit a többiek: sírd ki magad, adj időt magadnak elgyászolni a kapcsolatot. Viszont fontos, hogy emelett csinálj előremutató dolgokat is, mindegy milyen apróság: mosakodj meg, öltözz fel, ágyazz meg, írj rá egy barátodra (ha van), szerezz magadnak értelmes kaját stb. Ha egy pici művészeti hajlamod is van, akkor írd ki magadból, vagy rajzolj, fess, táncolj, énekelj, fotózz!

2022. jún. 24. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Még 1 hetet várj!
2022. jún. 25. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Egyenlőre kiutat nem látok ma láttam a neten ahogy ők randiznak! Mégjobban fáj de tudom el kell fogadni mégha most nem is értem
2022. jún. 25. 19:17

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!