Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan legyek tul rajta,ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan legyek tul rajta,ha a munkatarsam?

Figyelt kérdés

Igen tudom nem kellett volna osszejonni munkatarssal mar en is belattam. Soha tobbet nem is tennem, de ez van sajnos.

Minden nap latom, van koztunk munkakapcsolat is, meg ha masik epuletben lenne vagy ilyesmi,jobban viselnem.

Gondolkodtam a felmondason, de tok jo a munkahelyem, nem akarom itt hagyni.

Igazabol en szakitottam,de azert mert nem volt jo neki mar velem es nem akartam hogy szenvedjen.

Elvileg meg vannak irantam erzesei,de ugy erzi,hogy most egyedul akar lenni es nem velem. Gondolom szokasos kamu duma, aztan 2 het mulva mar massal fog kavarni.


Mit tegyek,hogy jobb legyen?



2022. jún. 28. 07:24
1 2
 1/12 Noren1989 ***** válasza:
28%
Vàlts munkahelyet, btw.
2022. jún. 28. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Szakitottal vele.

Tudtad, hogy ez lesz. Ő az, aki a szakítás elszenvedője volt, neki rosszabb.

2022. jún. 28. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Annak idején én is kollégával jártam. Bár mikor szakítottunk, már nem voltunk folyton egymás szeme előtt, de azért gyakran láttam, vagy hallottam felőle. Borzasztóan rossz volt. Persze, legjobb lenne elmenni onnan, de egy jó munkahelyet otthagyni egy kudarcba fulladt szerelem miatt... Nem tudnàd esetleg cégen belül áthelyeztetni magad? Más nemigen jut eszembe, sajnálom, nehéz most neked. Kitartás, majd csak elmúlik.

N

2022. jún. 28. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

2


Ezt nem mondanam, hisz o szenvedett mar mellettem,csak azt hitte,hogy eltudja viselni es majd megjavitjuk a dolgot.

En meg szeretem,o mar nem.


3


Sajnos nem tudom, max fentebb egy irodaval, de ugyis le kell jarkalnom, o meg jarkal fel, szoval ja...

Es vannak kozos munkabeli dolgaink, kontakt mindig lesz.


Probalok kitartani, de jelenleg nagyon faj.

2022. jún. 28. 07:56
 5/12 anonim ***** válasza:
67%
Logikus, hogy ha te nem akarsz felmondani, akkor beszéld rá, hogy mondjon fel ő.
2022. jún. 28. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
47%
Akkor miért nem ő lépett ki?
2022. jún. 28. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Hat nem varhatom el tole,hogy felmondjon, meg most kezd egyre jobb lenni neki itt, uj pozi stb.


Azt hiszem akkor nem marad mas csak varni,hogy elmuljon.

2022. jún. 28. 08:06
 8/12 anonim ***** válasza:
75%
Neki kellett volna szakitani.örulj hogy megszabadultal attol akiben ennyi sincs es a vegletekig kinzott volma.
2022. jún. 28. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Nem arra gondolok, hanem a kapcsolatra.

Senki nem szakít azért, mert a párja szenved mellette. Ha benne van a kapcsolatban és annyira szenvedett, akkor kilépett volna, nekem itt valami nem stimmel.

2022. jún. 28. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Olyan sok mindent nem tudsz sajnos csinálni, de legalább ne ostorozd magad. Semmilyen hibát nem követtél el azzal, hogy kollégával jöttél össze. Sok ember teszi ezt, mivel adja magát, jó ismerkedős közeg. Az ember nem tud mindig előre tervezni, néha fejest kell ugrani a lehetőségekbe. A szakítás meg mindig szar érzés, tökmindegy hogy az illetőt naponta látod, vagy hirtelen eltűnik az életedből és megszűnik vele minden kontakt.


Ha tényleg jó a melód, sztem semmiképp ne hagyd ott, a jelenlegi rossz érzés úgyis elmúlik, hátha megismerkedsz közben valakivel, aki eltereli a figyelmedet.

2022. jún. 28. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!