Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom beleszeretett egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom beleszeretett egy munkatársába, mit tegyek ?

Figyelt kérdés
5 éve vagyunk együtt , van egy kisfiúnk is . Elég sokat veszekedtünk , főként mert nem képes rendet tartani és mindenki után en takarítom a romokat. Állítása szerint már 3 hónapja tart , de mindezt úgy mondta el hogy én kérdeztem rá mert rideg volt velem és sosem volt itt, és ennek a lánynak már be is vallotta messengeren . Ez aznap történt amikor rákérdeztem . Először össze volt zavarodva és nem is tudta mit akar , de aztán azt mondta engem akar , köztük ezen kívül nem történt semmi . Mivel a lányt akkor látja ha akarja amúgy nem találkozna vele azt mondta elkerüli. Ez volt egy és fél hete . Most kiderült hogy beszéltek , a lánynak is kellene de ő nem akar lépni , én kellek neki . Ezzel csak az a probléma hogy megint nem törődik velem, és mind a két alkalommal először hazudott ( nem vallott be neki semmit , nem beszéltek vagy csak egyszer aztán többször nem tudom mi az igaz ) aztán elmondta az igazat . Emiatt azt mondta örülnöm kellene hogy elmondta .( Az egész alatt egyébként próbál úgy csinálni mintha nem lenne semmi )Valamint hogy ez csak fellángolás. Nem tudom ezután adjak-e ennek az egésznek esélyt …. Bocsánat ha hosszú lett és kösz ha elolvastad .

2022. jún. 18. 22:54
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem kellesz neki, ne alazd magad. Hagyd el és kezdj új életet.
2022. jún. 18. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
44%

Azt hittem már az én nős pasim felesége írta ezt ki. De ő már alszik egy ideje.


De hasonló a sztori. A különbség, hogy nálunk nem a feleségét akarja és válni fognak. Szerintem te is jobban teszed ha nem hagyod magad. Munkahelyen könnyen találkoznak bármikor. Ha tényleg szerelmes lett de legalábbis érzései vannak a másik nő irányába, veled meg úgy viselkedik akkor ne tűrd ezt el. Vár a világban egy férfi rád is aki úgy fog téged (és csak téged) szeretni, ahogy megérdemled.

2022. jún. 18. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
80%

Szerintem csak a gyerek miatt van osszezavarodva, mert fel hogy mi lesz ha elhagy teged. Nem egyszeru ez ha van egy gyerek.

Azert rideg veled mert az a lany van az eszebe hiaba probalja magat tavol tartani tole. Az is eleg gyerekes hogy messengeren vallott szerelmet es te errol tudsz. Miert kell errol tudnod?

En ilyen helyzetben, ha a ferjemrol megtudnam hogy szerelmes lett, (amit elkepzelni sem tudok mert van annyira eros a kapcsolatunk hogy egy harmadik fel nem johet szoba) leulnek, megbeszelnem vele hogy innentol szenvedes lesz a kapcsolatunk ezert nem szabad folytatni, torekedni kell hogy a gyerek ne seruljon, es elni kell kulon a sajat eleteteket. Ne ragaszkodj hozza ha szerelmes lett valakibe ne alazd meg magad

2022. jún. 18. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
77%
Akkor már ne nevezd párodnak.
2022. jún. 19. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
84%
Engedd el
2022. jún. 19. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Itt nem csak a nő a probléma, hanem a párod viselkedése. Hiába tünne el el a nő, ha bunkó paraszt módjára viselkedik veled. És ez nem lesz jobb, csak durvábban kezel majd, mert nem hagyod ott, akkor sem.
2022. jún. 19. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
44%
Ilyenkor lehet azt csinálni, hogy munkahelyet vált, párterápia jártok. Vagy csak széttárja a kezét, hogy ő nem tehet róla, hogy szerelmes és asszisztálhatsz az egészhez. Gondolom, sok volt otthon a kritizálás, kevés a szex, kevés a közös idő és élmény - ennek a lánynak meg tudott panaszkodni.
2022. jún. 19. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Ne alàzd meg magad hogy ezt eltüröd rùgd ki ezt a hazug palit.
2022. jún. 19. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!