Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ez beleférne még nektek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez beleférne még nektek egy kapcsolaltban, vagy ez már szakító ok lenne?

Figyelt kérdés

Egy panelban lakunk a barátommal, és a lakók nagyobb része már nyugdíjas, és nagyon összetartó közeg, mindig a ház bejárati ajtója előtt állnak 9-10, intézkednek, most legutóbb például 1 liftet kikapcsoltattak, hogy spórolni tudjanak a háznak, illetve 3 ajtóból kettőt bezártak, hogy csak egy ajtón lehessen közlekedni.


Szóval egy ideje már valami miatt kipécézték maguknak a barátomat, mindig beszólogatnak neki, hogy tiszteletlen, hogy bunkó, miközben Ő nem csinál semmit.


Ma reggel viszont mentünk le, hogy elinduljunk a munkahelyünkre, és az egyik nyugdíjas azt mondta a barátomnak, csak úgy a semmiből, hogy adja meg nekik a szülei telefonszámát, hogy elmondhassa nekik, hogy nem sikerült Őt megnevelniük.


Erre a barátom odament a nyugdíjashoz, és megkérdezte tőle, hogy figyelj, nem akarnál már meghalni? Mert rád férne, a világ is jobb hely lenne, mert látszik rajtad, hogy egy demenciás vén pcsa vagy.


Nem kiabált, meg semmi, sőt ami a rémisztő volt benne, hogy teljesen természetesen és higgadtan mondta ezt, mint aki nem bánja egyáltalán, hogy ilyet mondott.


Szerintetek ez red flag?


2022. jún. 30. 10:19
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
100%

Ha valaki húzogatja a cica bajszát, akkor ne lepődjön meg ha össze lesz karmolva.

A helyedben örülnék, hogy kiállt magáért.

2022. jún. 30. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
100%
Semmiképpen sem red flag. Esetleg elmondanám neki, hogy én mit mondtam volna a helyében.
2022. jún. 30. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
100%
A bullying nem csak az iskolaban letezik. A hatarokat meg kell huzni. Pont az a nyero a baratodban, hogy mindezt indulat nelkul, hideg fejjel, hatarozottan tette. Szerintem a baratodhoz ragaszkodj, ne pedig ahhoz a lakashoz. Koltozzetek el, vagy vivjatok meg a konfliktusokat. Mindenki egy Rambo, mindenkinek egyedul kell a sajat konfliktusait rendezni. Mas nem fogja helyette. Neha a nok a legjobb pasikat is eldobjak. Sok no erzi magat szerencsesnek, amikor egy ilyen jon vele szembe es csodalkoznak, hogy ez hogyan lehetseges.
2022. jún. 30. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
81%
Nem költözöl panelba 100 öregasszonnyal. Alap. Undorító retek egy hely.
2022. jún. 30. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
77%
Kicsit patt helyzet mert tudom hogy mennyire bunkók az öregek ugyanis nap mint nap látok olyat hogy legszívesebben én is pofán vernem. Ettől függetlenül a párodnak nem hiszem hogy szükséges lett volna így beszolni.
2022. jún. 30. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
7%
Azért szívesen meghallgatnám a nyugdíjasok verzióját is.
2022. jún. 30. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
83%
Az unatkozó rosszindulatú vén pcsák ilyenek. A barátod helyében én is elküldtem volna őket a fszba, nőként. Aztán lehet téged is, ha az ilyen besavanyodott aszott lényeket védelmezed.
2022. jún. 30. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
100%
Ez akkora green flag, hogy csak füstöl. Ez a mai nyuggertársadalom (természetesen nem az összes!) szeret abban a fényben tetszelegni, hogy ők építették fel ezt az országot, pedig ők már krvára a kádári naplopók voltak. Na mindegy, respect a srácnak!
2022. jún. 30. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
100%
Legközelebb el kell kérni a vén krvától a rendőrigazolványát és ha nincs neki, aki el kell küldeni az anyukájához intézkedni.
2022. júl. 1. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
100%
Hatalmas red flag a viselkedésed, a barátod helyében már rég kidobtalak volna.
2022. júl. 1. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!