Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Váló ok szerintetek, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Váló ok szerintetek, ha a partner normálisnak tartja a munkahelyi kalandot Ha alkalom kínálkozik, azt kihasználná?

Figyelt kérdés
2022. júl. 16. 00:51
 1/10 anonim ***** válasza:
71%
Azért ilyenkor komoly kérdés számomra, ez, hogy nem derült ki a kapcsolat alatt, még bőven a házasság előtt. De, persze, ha nem azonos a vélemény a megcsalás kérdésében, az válóok.
2022. júl. 16. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Fel sem merült ez a téma köztünk, pedig sok éve vagyunk egy pár

Fülembe jutott az egész

Nem nekem mondta csak kiderült

2022. júl. 16. 01:04
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Természetesen az.


Egyébként mi is megbeszéltük a kapcsolat elején, hogy mi nem fér bele egyáltalán a kapcsolatunkba. Kettőnk véleménye közül mindig a szigorúbb vonatkozik mindkettőnkre.

2022. júl. 16. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nàlam igen, de én mások véleménye nélkül is tudok dönteni.
2022. júl. 16. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Válóok lenne. Valószínűleg már nem is egyszer használta ki az alkalmat. Aki keres, talál. Ez a szeretőre is igaz.
2022. júl. 16. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Na de önmagára értette ezt vagy valamelyik még facér munkatársának mondta, hogy hajrá? Mert azért nem mindegy.
2022. júl. 16. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
A twitteren egy idegennek írta, hogy miért ne
2022. júl. 16. 08:47
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Hogy csaljon meg valakit?
2022. júl. 16. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Valaki kérdezte az emberek véleményét erről
2022. júl. 16. 09:10
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Azt nem tudom, hogy férfiként vagy nőként kérdezed-e, de ha nőként, akkor elsősorban én arra gondolnék, hogy az a férfi, aki hazavisz mindenféle sz*rt, amitől adott esetben mi nők 15-20 év múlva akár méhnyakrákot is kaphatunk, vagy egyéb daganatos betegség kialakulásában szerepet játszhat, az nekünk nem jó móka. Nekünk az a biztonságos, ha a férfi monogám. Sajnos pont benne vagyok mélyen ebben a témában, (nem érintettként), és ledöbbentett, hogy mennyi lappangó betegséget átadnak egymásnak az emberek, úgy, hogy a legtöbb esetben nem is tudnak róla.
2022. júl. 20. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!