Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Megéri újra kezdeni, ha ezek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megéri újra kezdeni, ha ezek a feltételek adottak?

Figyelt kérdés

3 évig voltunk együtt barátnőmmel.

A legfőbb oka annak, hogy szét mentünk az a sok vita volt,illetve ellaposodott a kapcsolat.

Most eltelt 3 hónap.

Én ezidő alatt teljesen átértékeltem a dolgokat és rá is jöttem, hogy hol rontottam el azokat.

Nála szintén ez van.

Teljesen más szemszögből látjuk mindketten a dolgokat..

Szóval ha mindketten hajlandóak vagyunk alkalmazkodni, akkor lehet értelme?



2022. júl. 19. 06:02
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
72%

Csak statisztikát és tudományos dolgokat tudok mondani:

-Az emberek kb 10%-a kezdi újra párkapcsolatát sikeresen.

-Közvetlenül pszichológus szakemberektől tudom,hogy a szerelem két ember között többször is lángra lobbanhat idő elteltével.

-A szerelemi hormonok lecsengése kb 24-48hónap (sok párkapcsolat ezután véget ér)

-Stabil párkapcsolat három alappillére: a)intimitás b)szenvedély

c)elköteleződés

-Teljes érzelmi érettség(érzelmi intelligencia) kifejlődése 40éves kor fölött várható

-A párválasztást elsősorban a szagok (ferromonok) irányítják férfi és nő között. Tehát minden más jellegű próbálkozás akár házasságban, akár azon kívül kudarcba fog fulladni azon pár között akik genetikailag nem sikeresen passzolnak össze...


Ui:Aki mást állít mint én, vagy nem ezen tényeket egészíti ki, az valószínű,hogy a saját empírikus és érzelmi tapasztalásait akarja kivetíteni rád, vagy csak egyszerűen hiányosak az ismeretei a témában...

2022. júl. 21. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Utolsó köszi, ez érdekes olvasmány volt.
2022. júl. 21. 11:20
 13/16 A kérdező kommentje:
Na ez eddig is tartott. :D
2022. júl. 23. 09:23
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Miért lett vége? Milyen problémák jöttek ki?
2022. júl. 23. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

Ott maradt bennem a tüske vele kapcsolatban és ami történt.

Hogy 1 hónapra rá már mással volt.

Úgy érzem nem tudnék benne bízni és sz.ptam én már eleget miatta.

Nekem nem volt senki kapcsolatra pedig lehetett volna.

Csak engem megviselt annyira a szakítás, hogy nem tudtam másnak még azt sem mondani, hogy "Szeretlek".

Tömören ezért

2022. júl. 23. 22:51
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
Tapasztalatból mondom ne kezd újra! Mi anno a párommal nagyon sokszor eljátszottuk ezt hogy össze vesztünk,szakítottunk meg beszéltük a dolgokat,kibékültünk.Csak egy ideig lesz happy minden utánna meg ott tartotok ahol a part szakad.Ne eröltessétek.
2022. okt. 9. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!