Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Miért szakitanak a párok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért szakitanak a párok a szex miatt?

Figyelt kérdés
Egy kapcsolatba nem az a legfontosabb.Azért irom ezt mert,ha azt a kérdést irtam volna ki hogy a párom nem tud kielégiteni normálisan,akkor egyből én lennék a rossz.
2022. júl. 19. 12:32
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
93%
Miért te döntöd el, hogy mások számára a saját kapcsolatukban mi fontos?
2022. júl. 19. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 Sunshinedoll ***** válasza:
69%

Mindenkinek más a fontos egy kapcsolatban, van, akinek a szex is fontos része.

Én se tudnék középszerű szexszel leérni az életemet, nem is vágyok semmiben a középszerűségre, a büdös életben nem leszek még egyszer ilyen fiatal és szép meg szexi, majd megalkuszom a sírban.

2022. júl. 19. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
94%

Ez nem teljesen a szexről szól, legalábbis nálam nem. Én éltem ilyen kapcsolatban, a hiábavalóság érzését tapasztaltam meg, ami szép lassan megfalatozta az önbizalmam is.


Mindig is ápolt, mások által (és a párom által) dögösnek tartott csaj voltam/vagyok. Rendszeresen sportolok, csajosan öltözöm, megnéznek az emberek. De tehettem bármit abban a kontextusban, úgy éreztem magam, mint akitől elfordult a világ. Aki odáig lett volna értem, azzal nem lehettem semmilyen kapcsolatban, és nem is akartam a párom mellett. A párom, akivel pedig ezt az egészet megélhettem volna, mulya volt és passzív. És ott voltam, mint olyan nő, aki áldoz azért, hogy jó nő legyen és maradjon és mégis láthatatlan voltam a kapcsolatomban, a világ számára meg a kapcsolatom miatt.


Azért ez az érzés eléggé gyomronvágott. És nem voltam idős, 22-23 évesen az nem normális, hogy úgy érzed, megöregedtél. És én azt éreztem. A korosztályom randizott, szexelt mindenhol és mindenkivel, én meg az egyetlennel, aki engem választott, nem tudok? Más a nyári fűben, a várromok között, a zuhanyzóban csinálja, kívánják, imádják, ha felvesz egy szép fehérneműt, eszébe jut az előző este élménye. Én pedig csak vagyok, mint a szürke szar, aki halvány mosollyal válaszol a boltban a vele flörtölő pénztárosnak, mert tudom, hogy nem lehet. És otthon sem lehet. Sehol sem lehet, nulla szexuális kisugárzásom volt ettől az egésztől.


Borzalmas egy ilyen kapcsolatban élni. Aztán lehet más máshogy éli meg.

2022. júl. 19. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
95%
Miért ne szakíthatnának ezért? Nem a legfontosabb, de a jó szexel sok minden szaron át lehet lendülni. Ha viszont ilyen alapvető dolog nem működik, akkor az a kapcsolat nem tud tartós lenni, vagy ha igen, akkor jön a megcsalás, ami nem megoldás.
2022. júl. 19. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
94%
Azért, mert a legtöbb embernek hozzátartozik a jó kapcsolathoz a jó szex. Az, hogy megélsz olyan intimitást a pároddal, amit amúgy lehet nem élnél meg másképp. Feltölt lelkileg, megnyugtat fizikailag, közelebb kerülsz a másikhoz, segít összecsiszolódni, és harmóniában élni. Persze ha jól csinálod a jó emberrel. De ez más kérdés, itt a lényeg, hogy igenis fontos része egy kapcsolatnak a szexuálisan aktív embereknél.
2022. júl. 19. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
86%

Off Amikor én meg errol kérdest irtam ki hogy miért más férfiak veszik észre a nőket a saját párjuk meg nem, még én lettem elhordva mindennek. Hiaba írtam hogy altalanos jelenség.


Kérdésre

Nálam a szex masodrangu

Azaz ha egy kapcsolat egyeb okokbol nem működik, az teszi fel az i-re a pontot, hogy úgyis rossz a szex is. Könnyebb így szakitani is.

2022. júl. 19. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
93%
A testi kapcsolat ugyanolyan fontos. Aki nem aszexuális, szerintem egyetért velem.
2022. júl. 19. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
95%
Eltérő igények is lehetnek az okai, nem pusztán a minőség. Egy olyan páros mindig csak szenvedni fog egymás mellett, ahol az egyik félnek naponta 3x lenne rá igénye, a másiknak pedig hetente is sok ez a mennyiség.
2022. júl. 19. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
3. Kb leírta ennek az okát, férfi szemmel is. Nem akarok olyan nővel együtt lenni, aki számára nem vagyok kívánatos. Ez nem csak az aktusról szól. Ez az önbecsülésről is szól.
2022. júl. 19. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

"Egy kapcsolatba nem az a legfontosabb."

aztán a párod elkezdeni ezt a nem túl fontos dolgot másvalakivel pótolni, aztán hirtelen neked is a világ legfontosabb dolga, illetve szakítóok lesz.

2022. júl. 19. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!