Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Már lassan 4 hónapja hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már lassan 4 hónapja hogy szakítottunk. Azt hittem már teljesem elengedtem, de aztán a napokban újra vissza tért álmok formályában. Ma még ráadásul láttam is őt az utcán. Lehet ez egy jel hogy írjak neki hogy mi lenne ha újra megpróbálnánk? 21/F

Figyelt kérdés
Vagy mitévő legyek? Minden holmiját eltüntettem. Át pakoltam sok mindent a környezetemben, hogy még csak véletlenül se emlékeztessen rá semmi. Erre nem újra vissza tér... Aki tud segitsen légyszi mert megőrülök :(

2022. júl. 25. 00:44
 1/3 eznemlényeges ***** válasza:
100%

Én 1 évvel szakítás után sem vagyok teljesen túl az exemen. Ahogy telik az idő egyre kevesebbet jut az eszembe, de azért még mindig képes vagyok néha elnosztalgiázni a gondolaton, hogy mi lett volna ha.

Én is látom néha álmaimban, de szerintem ez csak azzal van összefüggésben, hogy még kötődök hozzá és magányos is vagyok, szóval nem csoda hogy ilyeneket álmodok.

Keress valamilyen hobbit, amivel el tudod ütni az időt és új embereket megismerni. Szépen lassan jobb lesz amjd a dolog, de szerintem sose lehet teljesen elengedni a másikat, főleg ha huzamosabb ideig voltatok együtt.

2022. júl. 25. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hobbim az van. Van egy gyönyörű állapotú BMW E39 hobbi autóm (nem a tipik lerúgott, rohangászós, arra van más) az elmúlt 4 hónapban többet túráztam vele mint bármikor máskor. Csak az a baj hogy mikor éppen azt hajtom akkor nem gondolok ilyenre, viszont nyílván nem vezethetem állandóan a "kis szerelmem", akkor meg hát ja... jönnek az emlékek. De ez az új emberes dolog ez jó ötletnek tűnik. Köszönöm válaszod :)
2022. júl. 25. 01:14
 3/3 anonim ***** válasza:
34%
Neked egy médiumra van szükséged.
2022. júl. 25. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!