Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mennyi ideig tart a gyászfolya...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi ideig tart a gyászfolyamatban a düh fázisa; egy kapcsolat lezárása után?

Figyelt kérdés

Jelenleg pont a dühnél tartok, hogy hogy tudott megcsalni es csúfolkodni velem, miért gondolta, hogy maga mellett tud tartani ilyen viselkedéssel, mert szakításról hallani sem akart es fenyegetett mindennel. Amikor ez eszembe jut iszonyú dühös vagyok mert a szeretővel nagyon kedves volt, annak jutott izgalom, szenvedély, mert hat ugye meg kellett tartsa maga mellett, engem meg bántással akart megtartani.

Dühös vagyok magamra, hogy ilyen helyzetbe kerültem es rá főleg!

Meddig tart ez vajon?


ápr. 28. 16:43
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia. Sajnálom, ami veled történt. Nincs határideje ezeknek, és valamelyest egymásba is folytatnak a szakaszok. Ez spirál. Légy türelmes magadhoz.Ha kell, beszéld ki, az segíthet.
ápr. 28. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Hasonló helyzetben voltam, nekem konkrétan július végétől tartott december közepéig, de elég masszívan. El volt borulva az agyam, bosszút akartam állni, folyton kattogtam.


De nem tudom, hogy a karácsony miatt, vagy csak belefáradtam, de egy ollóval mintha elvágtak volna mindent. Sokat segített, hogy teljesen megszakadt minden kontakt. El se tudom hinni, ahol házasság van, gyerek, tartani kell a kapcsolatot, azok hogyan birkóznak meg az ilyen helyzettel. Számomra a "no contact" volt a legnagyobb segítség.

ápr. 28. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igen, ha gyerek is van, az nagyon megnehezíti a helyzetet
ápr. 28. 21:18
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem pl nincs düh. Én mindent magamra veszek, túlromantizálom még szakításkor is a másik felet, hogy nincs okom haragra,ellenben magamat a földbe tiprom és kicsit önsajnáltatásba megyek. De én így dolgozom fel. Tiltom az illetőt,hogy ne akarjak irogatni. Nem drámázok , nem veszekszek. Elfogadok, csak lemegyek a mélybe. Hogy ez meddig tart, nem megjósolható. Mivel nagyon sokat jelentett, sokaig fog,de élethosszig tartó lecke lesz, amiből merítkezek következőleg,mit ne.
máj. 3. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hozzáteszem azt az exem se tudtam gyùlölni,aki 3x megcsalt. Nemtudom,miért. De nem ment.
máj. 3. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Lehet mert nem érdekelt igazán a személye, vagy azert mert úgy érezted, hogy ezt érdemled.
máj. 3. 14:59

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!