Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogy közölhetném vele tapintat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy közölhetném vele tapintatosan, hogy nem szeretnék már komolyat vele?

Figyelt kérdés

Én voltam aki szakított, sajnos sok visszatérő probléma volt, amit nem tudtam tovább elbírni.

Szerinte ezek csak a fejemben léteznek, na mindegy (kábítószer, volt nőivel sutyiban tali és még sorolhatnám). Aztán nagysoká ígéretet tett a változásra, de hát nem ez az első ilyen már.

Sikerült ezt az egészet lezárnom, legalább is azt hittem. Pár napja hatalmas érzelmi kitöréssel keresett fel, hogy ő nagyon szeret, nem akarna mást. Szinte sírt. Végig gyilkolta magát a cuccokkal meg alkohollal amíg nem keresett fel.

Nagyon felzaklatott, mivel nem érzelem mentesen köszöntem el tőle, de tudtam hogy a magam érdekében ezt kell tennem mert le fogok csúszni.

Nem akarom megbántani, még ezek után sem. De nem tudom hogy közöljem azt hogy én már nem úgy érzek iránta mint rég.

Rosszul érzem magam, mert ő szerelmet vall, én meg nem tudom viszonozni, és csak még rosszabb hogy le sem tudom zárni mert attól rettegek hogy belé hasítok.



2022. aug. 2. 01:02
 1/2 anonim ***** válasza:

“hogy közöljem azt hogy én már nem úgy érzek iránta mint rég.”


Így. Szó szerint.

Emberileg sajnálod, de te nem tudsz neki segíteni, bármennyire is szerettél volna. Közben, ami volt, elmúlt. Nem tehetsz róla. Alkalmatlan vagy az ilyen problémák kezelésére. .

Ő sem szerelmes, inkább kapaszkodik beléd.

Kérd meg, ne keressen többet. Forduljon

orvoshoz. Mielőbbi gyógyulást kívánsz.

Ne találkozz vele. A kábítószereseknél nem lehet tudni, mit forgatnak a fejükben.

2022. aug. 2. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Tipikus drogos... Manipulál, mert nemtudja kezelni a feszültséget, kudarcot, h nem az van, amit akar. Csak egy legyen a szemed előtt, te magad írtad le, "volt nőivel sutyiban tali", aki valóban szeret nem ezt csinálja. S jegyezd meg egy kábszeres egyetlen szerelme a kábszer, a többi csak pótlék.

Tapasztalat

2022. aug. 2. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!