Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogy sürgessem tapintatosan,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy sürgessem tapintatosan, hogy az exem költözzen el?

Figyelt kérdés

Még decemberben szakítottunk, de azóta is nálam él. Előtte albérletben lakott és nem opció, hogy a hazaköltözzön a családjhához. Van elég kiadó a lakás a környéken, de mindegyik ellen van valami kifogása. Az egyik túl gettós, a másik drága, messze van mindentől stb. Nem tudom pontosan mennyi megtakarítása van, de valószínüleg elég lenne a költözéshez, azonkívül pedig felajánlottam, hogy segítek is neki.

Mintha nem akarná tudomásul venni, hogy szakítottunk. Gyakran úgy viselkedik mintha még együtt lennénk, a kedvenc ételeim főzi, velem akar aludni, mert állitólag fél egyedül és bugyiban vagy akár meztelenül jön-megy előttem.

Már ott tartok, hogy néha munka után haza sem megyek, csak hogy ne találkozzak vele.



2022. jan. 31. 11:55
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ne légy tapintatos. Adj neki egy végső ahtáridőt, addig döntsön az egyik albérlet mellett.
2022. jan. 31. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
88%
Nem is akarod kirakni.
2022. jan. 31. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ja, itt hiába vagy tapintatos. Adj neki még egy-két hetet, aztán költözzön. Tedd egyértelművé, hogy tovább nem maradhat.
2022. jan. 31. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Láthatóan vissza akar szerezni. Nem kell tapintatosnak lenned. Ha nincs semmilyen szerződésetek hogy közös az albérlet akkor ultimátum hogy 2 hete van kiköltözni vagy kipakolod a cuccait a folyosóra.
2022. jan. 31. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Segítesz neki összecsomagolni, és egy új albérletet keresni, és ennyi. Ha nem felel meg neki egyik albérlet sem, akkor menjen vissza a szüleihez.

Ha te nem lennél, akkor hol lakna? Nélküled nem marad életben? Te valószínű nem is akarod igazán kirakni, mert akkor már régen meglépted volna. Másoknak ez hogyan sikerül vajon?

Elhatározás kérdése az egész.

2022. jan. 31. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
95%

Te Erzsi drága, nem vagyunk együtt régota, van 1 hónapod elhuzni innen!

Ennyi!

N29

2022. jan. 31. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk alapból nem értem miért nem mondtad neki már a szakításkor, hogy 1 hónapja van elköltözni és már keresett volna valamit.

Egyébként azt sem értem, hogy minek fogadod el hogy főzzön neked vagy veled aludjon.Ez kb úgy jön le, mintha a csaj reménykedne a békülésben, te meg megtartanád ebben a hitben.Innentől kezdve mondd meg neki őszintén mi van, és adj neki még 1 hónapot, de ez a viselkedésedben is tükröződjön.

2022. jan. 31. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Mintha csak az en exem lenne, csak o ferfi. Faroklobalva maszkalt a lakasban, meg megfogdosni is megprobalt olykor, ugy beszelt mintha meg egyutt lennenk. Es ha rajta mult volna, meg mindig itt lakna a nyakamon. Nyilvan kenyelmes volt neki az en alberletemben, kenytelen voltam azzal fenyegetni, hogy a tulajjal fogom felszolittatni hogy huzzon innen.

Ha nem adsz neki ultimatumot, magatol soha nem fog elmenni.

2022. jan. 31. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!