Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Totál elkeresedtem .. van még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Totál elkeresedtem .. van még remény a boldogságra?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Nyilván kapok hideget meleget .

23 eves vagyok .. volt egy 6eves kapcsolat egy 1 éves .. es most van vége a fel éves kapcsolatomnak .


Az utóbbin vagyok kibukva rettentően .. szerelem volt elso latasra.. nagyon tetszett külsőre belsőre .. ám az utobbi idoben rájöttem hogy nem őt keresem .. teljessen elmegyünk egymás mellett .. szex sem olyan mint kéne sem a komunikácio .. talán az sosem volt az igazi .. inkább csodaltuk egymast plussz a rozsaszin köd..

Ezek a dolgok mind elmultak es kolcsonossen . úgy döntöttem hogy ha ő nem akkor en mondom ki a végét.


De most ugy gondolkodom hogy te jo eg .. kit fogok találni ebben a mai vilagban .. basszus a fiuk akik 30 körüliek es normalissak ,kineznek valahogy azok mar mind foglaltak ..

Az ez alatti korosztaly éretlen es ecset fejű , ráadásul némelyiken jobban tapad a nadrág mint rajtam ..


El vagyok kenődve hogy mi lesz velem ... Igazábol társfüggőnek nevezném magam .. mindig mikor az eggyik kapcsolatom logott a levegőben akkor mar a másik ott allt a küszöbön.. ez most nincs így.. ilyesztő és depis a helyzet..

Igen tudom tudom . Menjek baratnozzek talaljam meg onmagam . Ez oke .. de diszkóban 15évesek vannak . Mashol hol ismerkednék megis.. csak maga a tudattal van problémám hogy lesz e ujra szerelmem ... Lesz e olyan pasi aki nekem kelleni fog . Mert amilyen kinálat van az szornyu...

Koszonom ha elolvastad kicsit kesze kusza regényem ..


2022. aug. 8. 14:21
 1/8 anonim ***** válasza:
35%

26 éves férfi vagyok

Így jár akinek nem jó semmi!😀😀😀😀😀😀

2022. aug. 8. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Sokan érzik ezt ne aggodj :D

Engedd el, bocsáss meg,élj!

Ne legyél társfüggő!

2022. aug. 8. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
Pont lexarom mi van veled🤣
2022. aug. 8. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Jaj te szegény mi lesz most veled... Orulj neki h nem ferfi vagy, noi felhozatal meg 10xkataszrofalisabb mint a ferfi. Es sokkal orultebbek is vagy mar leharcoltak/hasznaltak es vagy tobb gyerek tobb apatol. Depis helyzet :Dddd ugyan kérlek.
2022. aug. 8. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ismerősöm nagyanyja 70 évesen talált új párkapcsolatot. Most gondolkozz el mennyire nevetséges, hogy huszonévesen ezen aggödsz.
2022. aug. 8. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hol akarsz te 30 éves csávót? Te magad is még egy gyerek vagy, komoly ember egy percig nem foglalkozna veled. Inkább azon aggódj, hogy lesz-e olyan fickó, akinek te fogsz kelleni. Szállj már le a földre kicsit. A baromi nagy igényeidet meg csavard szépen vissza, mert már az is taszító, ahogy leírod.
2022. aug. 8. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Még valami, tanulj meg írni!
2022. aug. 8. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Miért lennének nagyok az igényeim ? Fejsd ki légyszives
2022. aug. 9. 14:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!