Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Érdekelne, hogy van-e más...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdekelne, hogy van-e más hasonló cipőben? Egy 14 éve befejezett kapcsolat, ami 10 évig tartott, a mai napig "kisért" álmomban? Azt álmodom, RENDSZERESEN, hogy próbálom "elérni" amikor találokzunk, hogy újra visszajöjjön hozzám.

Figyelt kérdés

2022. aug. 26. 09:19
 1/5 A kérdező kommentje:
Közben tudom/belátom, hogy nem működne és ő is tudja, ill igy gondolja... (nevezhető - bár fiatalkori, de - életem nagy/igazi szerelmének, ami 21 - 31 éves korom közt tartott) Voltam utána szerelmes, de elmúltak az érzéseim pár hónap alatt. Iránta még még mindig érezhetek valamit? Vagy csak a trauma volt ekkora (tényleg hatalmas volt, 2 hét alatt 10 kilót fogytam a szakitáskor, hónapokig sirva ébredtem és sirtam egész nap... és utána évekig rendszeresen bármikor elsirtam magam a szakitásunk miatt) Fel lehet ezt valaha dolgozni vagy lezárni a lelkemben? Vagy ez már úgy tűnik, ha ennyi év alatt nem siekrült, esélytelen és ne foglalkozzak vele, éljem igy az életem?
2022. aug. 26. 09:19
 2/5 anonim ***** válasza:
36%

Szia kérdező!

Látom magad alatt vagy még mindig,keresd meg tegyél felé jeleket hogy szeretnél vele lenni újra. Ha ő is így érez,ugrani fog mert tudja újra egy pár lehettek.

2022. aug. 26. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem szeretnék vele lenni újra, eszem ágában sincs. Nem működött és hossző évek óta nem bánom már, hogy vége.... gyötörtük egymást az utolsó 1-2 évben, főleg, mert ő már nem szeretett. (meg is mondta kerekperec....és hogy nem is akar boldoggá tenni, amikor elköltöztem, azt is megbeszéltük, hogy NEM AKAR TÖBBÉ VELEM LENNI) tehát itt nem volt kérdés, hogy nincsen egymással már dolgunk, ill ami miatt én nem kellettem neki, abban azóta sem változtam, tehát semmi értelme az újraösszejövésen gondolkodni, nem is gondolkodom...sőt, találkozni sem akarok vele - ha évente egyszer chaten rám ir és feldobja a talit, akkor is csak "hitegetem", hogy majd összehozzuk, persze... (és megj: mindketten családosak vagyunk azóta gyerekek(ek)kel és meglévő párral) A kérdésem arra irányult, hogy ezzel érdemes-e foglalkozni kezelés szempontjából (pszichológus, mentálhigénés szakember ilyesmi) ....vagy csak kidobott pénz lenne? (amiből amúgy se sok van/lesz az elkövetkezendőkben a mai gazdasági és politikai helyzetet látva) És ha esetleg volt/van valaki ilyen helyzetben lelkileg, mint én, az túl lett-e valami módszerrel, "kigyógyult" -e a lelke, akár ha csak 20 vagy 30 év után, vagy inkább az a jellemző, hogy egy ilyen mélységű traumát az ember úgyis élete végéig hordoz magában? (45 vagyok idén) mitn egy háborús traumát - mégha durva is összehasonlitani a két dolgot, de lehet egy nagy szerelem vége akkora trauma?
2022. aug. 26. 09:45
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Vannak vágyaid amikhez az agyad semmit más képet nem tud rendelni mert valszeg senki nincs akivel megoldhato lenne bármi igy kieséses alapon marad az ex
2022. aug. 26. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

nagyon ráérsz kérdező!

sok embernek a kenyérvásárlás is anyagi kihívás, te meg egy hülye visszatérő álmod miatt mennél terápiára...

first world problem, így hívjuk ezt!

2022. aug. 26. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!