Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek egészséges 5 volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek egészséges 5 volt ex nővel rendszeresen tartani a kapcsolatot?

Figyelt kérdés
Találkoztam valakivel, aki nekem tetszik és szeretnék ebből egy hosszútávú kapcsolatot, de öt volt exét hozta be a kapcsolatunkba és nem érzem magam ettől komfortosan. Mindegyikre azt mondja, hogy a barátja lett és már évek óta nincs egymáshoz közük, de az egyikkel napi szinten több órát chatel, mire reggel felkelek, már vele beszél, napközben is, este is, tele van vele a facebookja közös képekkel, videókkal. Nyitott voltam arra, hogy találkozzak vele és megismerjem, de nem hajlandó velem a nő találkozni és a tervezett találkát is órákkal előtte lemondta, sőt zsarolta a pasim. Másik 2-3 nővel is rendszeresen 2-3 naponta beszél. Elmondtam, hogy ez engem zavar, megfulladok ettől, de nem foglalkozik vele. Mondta, hogy legalább kettejükkel rendszeresen hetente szeretne találkozni. Szerintetek ez egészséges, normális? Érdekel, hogy mit gondoltok!

2022. máj. 24. 17:09
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
92%
Nekem 1 is sok! 😆
2022. máj. 24. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem az. Nyilván akivel állandóan chatel az azért nem akar veled találkozni, mert az ő olvasatában a kapcsolatuk egyáltalán nem a barátságról szól, sőt lehet, hogy állandó szexkapcsolatban vannak, ezért ragaszkodik a heti találkozásikhoz.
2022. máj. 24. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 A kérdező kommentje:
Megértem, hogy az egy is sok :) Hasonló helyzetben sem voltam még és nem tudok ezzel mit kezdeni. Mit tennétek?
2022. máj. 24. 17:14
 4/43 anonim ***** válasza:
96%

A jelenlegi kapcsolatom elején az egyik ex még egy évvel a szakítás után is írogatott a páromnak mert abban reménykedett hogy visszamegy hozzá. Ő pedig dumálgatott vele, mondván nem akarja megbántani. Mikor jeleztem, hogy nekem ez fura, nem jól esik és tisztában vagyok vele, mire megy ki a játék, megértette és rövidre zárta. A nőci azóta lekopott.


Biztosan nem bírnám azt amit írsz.

2022. máj. 24. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 A kérdező kommentje:
A nőnek van pasija, azzal akart eljönni a négyes találkára, de azt ugye lemondta. Ha nem is szexelnek, akkor sem stimmel valami, mert egy barátnak miért lehetne azzal gondja, hogy találkozzon egy barátja új párjával... nem áll össze az agyamban. Miért zsarol egy barát és miért van gondja azzal, hogy boldog a barátja, főleg, hogy van faszija? Szeretem az egyszerű dolgokat, de ez nem az.
2022. máj. 24. 17:21
 6/43 anonim ***** válasza:
94%
Nem normális. Te leszel a hatodik.
2022. máj. 24. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 A kérdező kommentje:
Kifejtenéd kérlek? :) Te miért nem tartod normálisnak?
2022. máj. 24. 18:17
 8/43 anonim ***** válasza:
100%
Nem az!ha jót akarsz magadnak, azonnal keresel valaki mást, aki normális. Komolyan! Véletlenül nem Mikinek hívják a csávót??
2022. máj. 24. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim ***** válasza:
41%
Egyébként meg ez olyan, hogy bármikor dönthet úgy, hogy ő akkor most visszamegy az exehez, legyen akármelyik is az 5 közül. És ezt lehet, hogy akkor fogja megtenni, amikor te már teljesen belélted magad, hogy kölcsönösen tetszetek egymásnak. Velem ez már megtörtént. Ha nem akarsz hatalmasat sérülni, akkor hagyd a fenébe! #8 voltam.
2022. máj. 24. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:
93%

Mivel zsarolta a pasid?

Egyébként azt sem tudom elképzelni, hogy a nő párja jó képet vágna ahhoz, hogy ők órákat írogatnak napi szinten, maga a tény nem normális. Ha ennyire jóban vannak, miért nincsenek együtt? A baráti kapcsolatok legalábbis nálam nem igényelnek ilyen rengeteg kommunikációt, ha meg valaki ex, akkor ott általában lezáratlan dolgok vannak egyik, vagy mindkét részről, ha nem tudnak elszakadni egymástól.

2022. máj. 24. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!