Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Amelyik féffi anyagilag...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amelyik féffi anyagilag segítő, ha van szex, az hűtlen?

Figyelt kérdés

Szoval aki "támogató" egy kapcsolatban, szivesen fizet a nőknek. Es utcán lesi a nőket, a cigókat is.

Nem zavarja egyáltalán, ha fizetni kell vmit.



2022. aug. 29. 08:29
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%
Én is lesem a nőket az utcán, és nem fizetek a páromnak. Írd már le értelmesen, mit akarsz.
2022. aug. 29. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:

Van egy srác megfűzött kapcsolattal szerelemmel. De ha veszekszunk vagy szakitas szélén állunk es nincs szex, elkezd anyagiakkal próbálni megfogni szexre legalább.

Ő az a tipus aki szerintem bármelyik nőnek bármikor fizet, nincs magasan nála a léc, azaz mindegy melyik nö, ugy látom rajta hogy még c.qurvák is bejönnek neki.

Olyan érzésem van, mintha a kapcsolatban engem pr.stituálna azaz nagyvonalú csak azért, hogy legyen szex.


És ennek ellenére a dumái, hogy szeretlek hű vagyok nem kell senki nem q.rvázik, béküljünk ki.


Ugyanakkor elvei azok pl, hogy minden nő egy qrva.


Úgy érzem ő olyan hogy bárkivel elmenne, de még bárkinek fizetne is. De tagadja. Meg azt mondja, nála magasan van a léc. Mégis flörtölni is képes c.okkal is.


Fél éves kapcsolat van elfajzulva így hogy itt tartunk hogy mindent fizetni akar, csak feküdjek vele le(ezeken kívul mennek az nagyon szerelmes vagyok beléd műsor is)

2022. aug. 29. 08:47
 3/29 anonim ***** válasza:
100%
téged megvett kilóra, most meg nézi, hogy kap-e jobb ajánlatot a húspiacon
2022. aug. 29. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣
2022. aug. 29. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:

Nem ertem a röhögest!csak ha írtok.

Elején szülői es baráti kör bemutatás, minden volt.féléves kaocsolatról van szo.

2022. aug. 29. 08:58
 6/29 anonim ***** válasza:
100%
Fura egy embert találtál. Szerintem te is érzed, hogy itt valami nem oké. Inkább keress másikat.
2022. aug. 29. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
100%

"ha veszekszunk vagy szakitas szélén állunk" - ez egy fél éves kapcsolatban már önmagában nem egészséges. Az meg, hogy úgy érzed, pénzzel akar ágyba vinni főleg nem.


Amúgy nincs összefüggés aközött, hogy mennyit és kinek fizet, meg aközött, hogy hűséges-e. Az, hogy kb mindenkit megnéz és szerinte minden nő q.va, az meg inkább téged minősít, hogy ennek ellenére vele vagy. De nyilván nem a hűség szobra, ha így gondolkodik, bár szerintem a kapcsolatotokban nem ez a fő probléma.

2022. aug. 29. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:
Azt mondja én vagyok a fóbiás. Hát nem tudom.
2022. aug. 29. 10:10
 9/29 A kérdező kommentje:

Azért qurváz mindenkit mert rengeteget lazán megkap. Olyanok is kezdenek vele akiknek barátja van. Az összes nőt szinte "köpdösi" magában. De ettol függetlenül ez tetszik is neki a nőkben h r.bisek.

És olyan érzésem van mintha szeretlekdumával és pénzzel akarna engem megvenni. Amire azt mondja fóbiám van.

2022. aug. 29. 11:42
 10/29 anonim ***** válasza:
Akkor lényegében csak az áron vitatkoztok vagy már beárazott?
2022. aug. 29. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!