Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az normális ha az aktuális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az normális ha az aktuális barátom nem segít soha semmiben, viszont akik meg szexet akarnak állandóan segítő kezeket nyújtanak?

Figyelt kérdés

Általában a párjaim mindig 3 szor 5 ször keresnek annyit mint én.

Én hónapról hónapra élek.

Nem mintha elvárnám. Nem várom el.

A szerelemben ez nem gátol.


Csak úgy meglep kicsit ez a hatalmas ellentmondás.


Hogy ha barátom van, soha semmit nem nyújtanak (anyagi vagy egyéb segítséget), viszont akik pl pr.stit keresnek vagy szeretőt kitartottat, de nézzük csupán a többi srácot is a haveri körömben, ők viszont meg lehoznák a csillagokat, felújítanának, "etetnének itatnának", pénzt akatnak konkrétan adni és sorolhatnám.


Hogyan lehet az, hogy aki elvileg meg szivből szeret velem tervez egy életre, együtt járunk (nem első eset), minden centet is sajnálnak tőlem, miközben nagyon jól állnak.


Tényleg nem a pénzre megyek.

De azért elgondolkodtat ilyenre alapozzak e házasságot/családot ill abba beleéljem e magam.

És ha megkérne mit mondjak..


Persze nem lehet erről velük beszélni sem mert helyből aranyásóznak, meg ki akarom használni, kizárólag támadni tudnak csak.



#önző szerelem
2021. máj. 19. 04:51
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
90%

Ha ez nem kamu kérdés, akkor úgy lehet, hogy nemhogy szívből nem szeretnek, hanem egyáltalán nem. Jól gondolod:nem lehet ràjuk alapozni, ez az aranyásózás pedig no comment. Mégis mire valók? Mert úgy látszik, semmire.

Ilyenekkel minek vagy?

Azt pedig, hogy ki mit mond, hogy mit tenne érted, oszd el 2-vel. Többségük behazudna bármit, hogy megdughasson.

Annak adj esèlyt, olyannal legyél, aki az általad felsoroltakat nemcsak ígèri, hanem meg is teszi. Na, olyannal érdemes.

Nehogy már mèg te mentegetőzz, hogy nem a pénzre mèsz. Ègjen a pasid pofája, hogy mindent sajnál tőled.

2021. máj. 19. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
87%
Akik felajánlják a támogatást, pénzt, stb azok cserébe szexet várnak. Burkoltan vagy nyíltan. Az aktuális pasid ezt megkapja segítés nélkül is. Nem kvantumfizika ez, elég világos a helyzet.
2021. máj. 19. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

2. Es ha megkapja a szexet "ingyen"?ami egy kapcsolatban szerintem alap, az miatt nem tesznek meg semmit a nőért?


Ha nem szeretnek, akkor meg azt nem értem, hogy exem pl eljegyzett, a mostani pedig tervezi az eljegyzést. Eleve komoly párjaként mutatott is be.

2021. máj. 19. 06:46
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Jó vagy neki cselédnek egy örök életre, ezt jelenti.
2021. máj. 19. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
9%
Az első 3-4 kapcsolatod után, ahol a csajra költesz havi 100-150ezer forintot, te is megtanulod így csinálni.
2021. máj. 19. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Hogyha a barátod learanyásózik azért, mert beszélgetsz vele, megkérdezed miért nem udvarol, néha meghív valahová, szerintem nem gondolja komolyan a kapcsolatot, csak ingyen puncinak tart. Nem tudom elképzelni, hogy valaki szívből szeressen, de közben learanyásózik.

Másik oldal meg érthető, vannak olyan férfiak akik szexért cserébe meghívnak valahová, vagy pénzelnek, sok férfi él a prostitúcióval, mert kényelmes.

2021. máj. 19. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

szerintem egy kapcsolatban törődöm a másikkal. Talán még pénzel is segíteném annak ellenére hogy nem megy jól nekem sem,de nem a kapcsolat elején.Ha viszont az eljegyzés felmerül talán már együtt is élnék valakivel akkor már az ő gondja az én gondom is. Ha nekem van neki is.


Amit írtál hogy akik prostit keresnek:hát az ilyenek hogy ne adnának pénzt de cserébe a fejed nem fájhat. Egy pasi aki szeret melletted lenne pl ha beteg vagy és a szex sokáig nem játszik,aki a testedért akar segíteni vagy bármi az ilyenkor eltűnik.

Szerintem keress megfelelő pasit.

2021. máj. 19. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Férfiként mondom hogy akik a baratnőjükben is maniakusan keresik a jelet hogy aranyaso-e azok keptelenek normalisan kotodni (Arrol nem beszelve hogy kb csakis csoroknal lattam ilyet eddig. Jo egzisztenciaju ferfiakat sose lattam ezen aggodni pedig joparat ismerek.)


Egy kapcsolatban pedig az En es a Te hatterbe szorul, helyette a Mi kerül eloterbe. Ha a paromnak segitek akar penzzel akar massal akkor magamnak is jot teszek hiszen ha o boldogabb, akkor jobb a kapcsolatunk. Nalam es az ismeroseimnel is alapvető hogy amink van azt megosztjuk a szeretteinkkel.


A pasid nem szeret teged kerdezo es jogosan aggodsz a kesobbiek miatt en is lattam mar tobb peldat erre hogy a no szult, otthon maradt es kb a gyes-bol tengodott mert a ferj nem volt hajlandó penzt adni. A gyereketelre is ugy kellett neki konyorogni

2021. máj. 19. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Amugy én valahogy pont fordítva látom.

A szegényebbek összeadják az energiájukat egyutt kuzdik fel magukat, ott tenyleg MI van, a jol szituáltak pedig a fogukhoz verik a garast, es csak én meg te van.


Természetesen nem is vagyok élősködő, eltartom magam szo szo, de nekem a bizalmam inog az ilyenekben, hogy valódi társ e.

2021. máj. 19. 07:56
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Kuka. Ezer másik pasi van, aki ugyanígy jól keres, és segit. Dobd ki, mert nem leszel fiatalabb....az okot is mondd meg neki nyugodtan.... Ingyen cseléd leszel neki elete vegeig. Amugy meg, az én férjem is 3x többet keres nálam.(IT szektor) Viszont, mig en 6 oraban keresem meg a netto 350-400at, (kisgyerek miatt vagyokn6 oraban) addig ő, ezt 12-14 óra munkával éri el, 1-1 project alkalmával, vagy új ügyfél esetén még ennél többel. Namármost; a gyerek körüli teendők, valamint a háztartásban elvégzett munkám, "kipotolja" ezt a hézagot. - Neki csak a boldog percek jutnak a gyereknevelésben. (Semmire nem cserelnem el, hogy nekem mindenből jut😊) Nem is várom el, hogy segitsen a hazimunkaban, de ha nem értekelné, hogy ÉN viszont mindent IS megcsinálok, plusz a multis munkám mellett (könyvelő vagyok) viszem a cégeink könyvelését is, olykor felveszem a telefonokat, hát azt hiszem rövid uton reolpulne/(lt) volna....jó messzire. Az ilyen férfi kuka! Eleve gyereket sem szültem volna neki.

A házimunkaban sem segit SEMMIT?

2021. máj. 19. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!