Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Kapcsolatok többsége mennyi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kapcsolatok többsége mennyi ideig tart?

Figyelt kérdés

25 év alatti korosztályban?

Átlag olyan 1-2 év között lehet?


2022. szept. 3. 15:42
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Felesleges átlagolni, az átlag egy nagyon megtévesztő információ. Én láttam olyan kapcsolatokat a környezetemben amik 6-7 évig is működtek és láttam olyat is ami csak pár hónapig.
2022. szept. 3. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
93%

Rengeteg ilyen kérdést raknak fel heti szinten.


De amúgy ezt így nem kehet megmondani,van akiknek hétig tart ,van akiknek tizen évekig.


Függ nagyon az ember személyiségétől,hogy mennyire akar komoly kapcsolatot,mennyire akar még "élni",mennyire akar elköteleződni... felnőtt e agyilag ...

2022. szept. 3. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Teljesen változó, nem lehet belőni pontos számot. Lehetnek hosszú évek, vagy pár hónap is. A kérdésnek nincs túl sok értelme. Ismerek olyan párost akik 18 évesek voltak mikor össze jöttek, ma 32 évesek és nem tűnik úgy, hogy mostanában szakítanának
2022. szept. 3. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
én 25 éves vagyok, eddig 2 db 1 hónapos kapcsolatom volt, de két osztálytársam anno 17-18 évesen jött össze egymással, mai napig együtt vannak, ennyire széleskörű a skála
2022. szept. 5. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!