Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az emberek többségének nehéz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az emberek többségének nehéz hosszútávú, komoly kapcsolatot találnia?

Figyelt kérdés
Ez mindenkinek nehéz dolog és sok energiabefektetéssel jár, vagy én vagyok a béna ha nekem nagyon nehéz?
2022. aug. 18. 15:45
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
70%
" hosszútávú, komoly kapcsolat" --> Ilyet a többségnek igen.
2022. aug. 18. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Találni? Az változó.


Kialakítani sok idő és energiabefektetéssel jár.


Hol akadsz el? Nincs aki tetszik? Nem tudod randirahívni? Vagy sosem akarnak több randit?

2022. aug. 18. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
52%
Nehéz, igen. Ritka szerencsés az, akinek pikk-pakk egyik a másik után. Hosszú éveket voltam egyedül 1-1 kapcsolat közt, mert nem jött olyan, akivel ilyet ki tudtam volna alakítani. Akárki meg nyilván nem jó.
2022. aug. 18. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Mai világban már semmi sem olyan könnyű mit régen,főleg kapcsolatok terén.
2022. aug. 18. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem találod, hanem kialakitod. Azzal is sok munka, akivel osszeillesz. Na olyat nehéz találni.
2022. aug. 18. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Nagyon kevés az aki komolyat akar már itt kezdodik. Azt megtalálni sem konnyu. Es akkor erre jön ra a többi hogy egyaltalán tetszetek e egymasnak azaz kialakul e kolcsonos szimpatia.

Vagy kialakul e szerelem.

Es akkor még az is hogy osszeilletek e..


Nehéz igen.es tenyleg szerencsés aki pont olyanba nyúl bele hogy helybol minden megvan.

Habár még ez is problema neha mert ha vmi tul konnyen van meg akkor meg az az összekovácsoló erő nincs meg. Megvan a maga szépsége az elejen pl a macska eger harcoknak is, meg amig kialakul a szerelem amitol kialakul a szerelem. Aki helybol ott van hogy megvan sokesetben ott nincs meg az a varázs ami kiváltja azt a szikrát ami az egesz motorja.


Szoval aki pont belenyul még annak se könnyű

2022. aug. 18. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
*szóval akik meg helybol a sinen lennének, ott meg a szerelem a bibi hogy kialakul e. Mert altalaban a tul konnyu dolgokban amiert szinte nincs meg az izgalma varázsa az egésznek ott meg pont a szikra vész el ill nehezen alakul ki. Sajnos kellenek még ezek a filmszerű kapcsolatot megelőző "izgalmak" is, amikor nem tul egyszeruek a dolgok ahogy kialakulnak.
2022. aug. 18. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Az emberek nem akarnak manapság elköteleződni. Úgyhogy igen komolyat mindenkinek nehéz találni.
2022. aug. 18. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
De aki meg elkotelezodik utkozben gondolja meg magát. Szoval ha talalsz is, sincs a másikra garancia.
2022. aug. 18. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
A zembereknek Mo.-n igen, mert már rengeteg a használt ember: kit 5* csaltak meg, ki 2* vált már el, persze "mindig a másik a hibás" szemléletből adódóan.
2022. aug. 18. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!