Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítottam a barátommal, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítottam a barátommal, de màr megbántam. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Lassan egy évesek voltunk, viszont tegnap összevesztünk és én kiadtam az útját. Rájöttem, hogy nagyon szeretem őt az életemnél is és meghalnék akár érte.. este írtam neki és még csak nem is írt rá semmit.. Mit tegyek hogy visszajöjjön?

22/L



2022. szept. 9. 05:50
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
63%

Aludj még párat, és gondold át, hogy mi miért történt. Az biztos, hogy az ilyen veszekedések csak rossszabbak lesznek egy kapcsolatban, hacsak nem tanultok meg kommunikálni, amiheg viszont kéne is tanulni valamit pszichológia-kommunikáció témában. Asszertivitás legalább. Tehát ezek a dolgok nem jönnek maguktól helyre, nem lesz fejlődés a kapcsolatban akkor, ha csak megpróbáljátok elfelejteni, hogy összekaptatok.


Szóval ha úgy látod pár nap múlva, tisztább fejjel, hogy igen, tudtok együtt fejlődni, és megtanultok nem dühösek lenni egymásra, hanem ilyen nehéz helyzetben meg tudjátok tartani a produktív, problémamegoldásra.törekvő éneteket, akkor van jövője a kapcsolatnak. Akkor van esélyed igazándiból bármilyen kapcsolatra, mert az ilyen veszekedéseket nem tűrik az emberek, és úgy néz ki, hogy kifográl a veszekedős éned mellé egy másik veszekedőset.


Tehát a lényeg, hogy ebben lehet fejlődni, és ha akartok párkapcsolatot, akkkr kell is, mindjettőtöknek.


Ha ez nem megy, akkor felejtsd el őt, meg úgy általánosságban a párkapcsolatokat. Akkor nem neked való.

2022. szept. 9. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:
Szeretem ot
2022. szept. 9. 06:08
 3/29 anonim ***** válasza:
100%

"Mit tegyek?"


Érdemes gondolkozni mielőtt csinálsz vagy mondasz valamit. A palid most vagy játssza a keményet, hogy rohanj utána, vagy van esze és lelépett.


Ez majd idővel kiderül, de az előbbit várom. Fetrengve fogsz könyörögni neki, hogy "jöjjön vissza".


Annál többet nem tudsz csinálni, hogy írtál neki, de ahogy már említették, jó lenne átgondolni mi miatt szakítottál, mi volt ez a veszekedés, milyen volt a kapcsolat és van-e értelme folytatni.

2022. szept. 9. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
24%
Majd visszajön. A pasik gyengék nem tudnak nemeket mondani. Idő kérdése csak.
2022. szept. 9. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
100%
Beszéld meg vele a dolgot. Még talán nincs veszve minden. Miért vesztetek össze? Történt már ilyen szakítós dolog korábban is?
2022. szept. 9. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:
Volt már hasonló, igazából elég nagy hülyeségen vesztünk össze..Nem akart elvinni vacsorázni és berágtam rá és ő is rám, tetőztük azzal,hogy kigyót-békát kiabáltam rá és egyszerűen dühből kidobtam... de igazából rettenetesen hiányzik és bárcsak tudná..
2022. szept. 9. 06:58
 7/29 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon nem hangzik jól. Meg kell tanulnod tűrtőztetni magad legalább a pároddal szemben, ha olyan típus vagy akit, ha éppen "felba..nak" akkor képes szidalmazni a másikat. Ez nagyon mérgezni tudja a viszonyotokat. Főleg akkor, ha már előfordult, főleg akkor, ha ilyen apróság miatt történik.


Mást nem igazán tehetsz, mint bocsánatot kérsz tőle és reménykedsz, hogy még nincs elege belőled.

2022. szept. 9. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
21%
Megvolt rá az okod, nem csak az az egy veszekedés. Pár nap múlva rájössz. Sokszor van ez így, hogy szakítunk, aztán hirtelen úgy érezzük, hogy mégse akarjuk, mert már megszoktuk a másikat és hiányzik. De ez csak elvonási tünet. Az igazi érzésed az, hogy szakítani akarsz vele. Tényleg csak várnod kell.
2022. szept. 9. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:
Toxikus embernek nevezett.. ez fájt nekem nagyon..De még mindig szeret és én is őt.
2022. szept. 9. 07:08
 10/29 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ha már írtál neki, most ne csinálj semmit, legyél türelmes.

Nem lehet ezt a szakítósdit ilyen könnyen előkapni. Tanulj belőle, mert ez hiszti, amikor azért bántod a másikat, hogy figyeljen rád. Át kell gondolnod, hogy őt szereted-e tényleg vagy valakit, aki lehetne, ha megadná neked, ami hiányzik...? De hát nem fogja, ha már többször ide lyukadtatok ki. Persze kérdés, nem irreálisak-e az elvárásaid - ehhez meg önismeret kellene (ami 22 évesen még persze nem szokott lenni, hanem pont a tapasztalatokból lehet tanulni magunkról is).

2022. szept. 9. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!