Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mennyi ideje nem stimmelt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi ideje nem stimmelt a párkapcsolatotok, mikor szakítottatok?

Figyelt kérdés

2022. szept. 9. 17:52
 1/5 anonim ***** válasza:
76%

Mondhatnam azt hogy kb soha nem is stimmelt a kapcsolat csak a kezdeti szerelem vagy ködben nem latszódott de utolag visszagondolva már akkor figyelni kellett volna ezekre.


Pl egyik kapcsolatomban első naltol voltam megfelelési kényszeres a srác szinte le akart rázni. (Irodában dolgoztam)Aztán ahogy otthagytam kimentem kulfoldre tancolni meg egybol erdekes lettem es kapart utanam. Kialakult a szerelem eljegyzes minden ami csak kell.(4év)

De egesz ido alatt folyamatosan kritizalt aprosagokkal pl szerinte diplomásan is hülyebb vagyok mint ő szakmunkával meg a többi. Meg nem jarhatok szoknyában stb.

Aztán ledobtam a megfelelesi kenyszert magamrol egyszeruen es felvallaltam mellette önmagam. Egyenrangúként. Erre teljes elhidegulés szakitas balhék köszöntöttek be.


Es összejött egy tenyeres talpas dagadt nővel és család stb.


Az utana levő pasim annyit mondott az egészre, hogy szerinte SOHA nem is tetszettem neki igazan csak vetiteni kellettem haverok azülők előtt.


Na a kovetkezo srac szexkapcsolattal indult mert ő nem érzelgős. Én meg kb lesz.rom tablettaval indítottam. Dehát a srác nem akarta hogy nekem más pasim legyen féltekeny lett aztán adta a hősszerelmest egyutt jartunk, anyukája kuldozgette nekem a sütiket és vártak magukhoz stb. Csak epp folyamat volt a pasinak vagy kapuzárasi pánika vagy kisebbségi komplexusa de mogottem muszaj volt talonoznia társkeresőznie vagy liánoznia. Véges végig volt velem inkorrekt. Mondhatnam azt is szexkapcsolat volt végig vsak engem etetett meg mással. 1.5 év volt.


Aztán amikor osszejottem a kovetkezovel már első napokban vagy hetekben kezdett kontrollálni. Hát nem kiderult, hogy bántalmazó?


Talan egy kapcsolatom sem volt még olyan ami ne lett volna majdnem az első pillanattól már eleve hamvában volt. Fokozatosan épült le az osszes (vagy fel se épült valodi igazi kapcsolattá)vagy inkabb fokizatosan látszódott csak meg az hogy nagy kam az egész kapcsolat semmi komolysága nincs egyik kapcsolatnak sem és soha nem is volt.


Nem elromlottak a kapcsolatok hanem inkább megmutatkoztak köd bűbáj illuziok nélkul a reálban.

2022. szept. 9. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
54%
*jav hamvában holt
2022. szept. 9. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Vannak problémák, amiket meg lehet oldani és vannak amiket nem.



Az időkeret igazából mindegy, kár nyújtani ezt a szenvedést mint a rétes tésztát.


Nálunk az összeférhetetlenség kiderült, megbeszéltük és vége volt.

2022. szept. 9. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
65%

1.vagyok.

Most látom meg a hatalmas összefüggést, hogy mindhárom exemnek kisebbségi komplexusai voltak mellettem, amiért mindhárom "elnyomó" volt. És akkor ő a kemenyen szűrt réteg. Tehát az a réteg akikkel egyaltalán még szóba állok mert helyes tetszik normalisan udvarol tisztelettudo sikeres pozitív ember kész férfi

2022. szept. 9. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Senior Séf ***** válasza:
100%
Kapcsolata válogatta. 2 nap és 18 év között volt pár időtáv.
2022. szept. 13. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!