Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Együtt tudnátok lenni olyannal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Együtt tudnátok lenni olyannal, aki lefeküdt már ellentétes nemű barátjával és azóta is jóban vannak?

Figyelt kérdés
Én egyértelműen nem, de kíváncsi vagyok másokra is.

2022. szept. 12. 11:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
82%
Nem. Határozottan nem
2022. szept. 12. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
45%
Én nagyon megbocsájtó vagyok ráadásul ezt még csak nem is rossz tett.
2022. szept. 12. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

#2

Nem a megbocsátásról van szó, hanem a bizalomról. Szerintem alapból is nehéz elfogadni, ha a párodnak ellentétes nemű barátja van (én ilyennel már össze se fogok jönni, mert eddig mindről kiderült, hogy vaj van a fülük mögött), de ezt megtudva én azonnal szakítanék, nem tudnék bízni benne. Gusztustalan dolog a pároddal szemben is, hogy olyannal találkozgatsz, akivel már szexeltél.

2022. szept. 12. 12:12
 4/11 anonim ***** válasza:
87%
Élből nem zavarna, ha teljesen letisztult a sztori. Persze lehetnek minősített körülmények (pl. ezt fix kapcsolat mellett, a másik háta mögött tette, vagy engem akarnak traktálni a kedvenc pózaikkal, netán időnként ébred a jelenben is nosztalgia...), de önmagában az, hogy valaki jóban tud maradni a barátjával azok után is, hogy valaha összegabalyodtak, inkább jó pont, mint kizáró tényező.
2022. szept. 12. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
#4 amelyik exeimnél ilyen volt, azok a kapcsolat alatt is összegabalyodtak🤣Szerintem nagyon naiv dolog ilyen emberekben megbízni. Mindenesetre én olyannal többet biztosan nem jövök össze, akinek vannak lánybarátai. Szerencsére azért a többségnek nincsenek.
2022. szept. 12. 12:28
 6/11 anonim ***** válasza:
78%
Egyetértek veled, kellene a fenének.
2022. szept. 12. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
26%
Hót mindegy, mert a mai világban mindenki kamatyol mindenkivel, sok dolog vagy kiderül, vagy rejtve marad... Akkor meg mind1.
2022. szept. 12. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Ez nem igaz. Vannak megbízható emberek, csak aki összejár egy (volt) dugópajtijával, az mondjuk pont nem az.
2022. szept. 12. 13:54
 9/11 anonim ***** válasza:
36%
A párom még fiatalon, jó sok évvel ezelőtt lefeküdt egy barátnőjével. Egyiküknek sem volt nagy élmény az együttlét, így a barátság mellett döntöttek. A lány azóta férjnél van, a párom meg velem. Nem örök barátok, de szoktak beszélni, örülnek egymás boldogságának. Abszolút nem zavar.
2022. szept. 12. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
49%
Én még olyat is ismertem aki állattal próbálta ki előttem. Hát nem lelkesedtem, hogy egy kutya az elődöm...
2022. szept. 12. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!