Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Akinek az ideálja / esete /...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akinek az ideálja / esete / elképzelt párja (pl. szerény tündérke) valamiért nem jött össze, és abszolút ellentétes társ iránt kezdett vonzódni (pl. bulizós instacsaj)? Ha összejött vele, hogy alakult?

Figyelt kérdés

Mindig is a szerény, bájos lányok jöttek be (az a csendes, jókislány típus, aki sosem csinál semmi rosszat), és így visszagondolva valamiért az elképzelés jó volt, de sosem működött...


Most lett egy új kollégám, egy tetovált, dohányzó, bulizós kiscsaj, és annak ellenére, hogy mindhárom tulajdonság eddig elfogadhatatlannak tűnt, tetszik, és valahogy vonzani kezdett ez az élet (mármint hosszú távon, összeköltözve is el tudnám képzelni).


Más is volt így?


2022. aug. 17. 11:55
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Az ízlés változik. A tiéd is.
2022. aug. 17. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Igen :) Huszonévesen el nem tudtam volna képzelni, hogy a párom dohányozzon, pláne én dohányozzak, mert mindig is ellene voltam, és minden ismerőst, rokont csesztettem miatta :) Aztán ismerkedésnél kiderült, hogy dohányzik, és a-helyett, hogy elkezdtem volna csesztetni, próbáltam elfogadni, majd rágyújtottam, és tulajdonképpen úgy voltam vele, hogy minek harcoljak minden ellen?! Szóval igen, elezdtem én is cigizni, jött vele az életstílus is, és nem bántam meg, boldogok vagyok :)
2022. aug. 17. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Vannak ilyenek.


Nekem pl mindig a természetszerető, embereket kissé kerülő, külsővel csak alapszinten foglalkozó (pl semmi drága, vagy főleg divatos cucc, inkább praktikus), keveset költő pasik jöttek be. De igazábol megvolt a konkrét személy is, aki egyszerűen mindenben megfelelt (ritka, közös hobbink is van), csak nem kellettem neki.

Aztán összejöttem a totál ellentéttel, és őrülten vonzódtam hozzá. De mikor már évek múlva túl komollyá vált, akkor az egész pokollá változott, és a végén szó szerint ki kellett menekíteni tőle...


Ezek után hihetetlen módon összejöttem a "mindig is vágyottal", és azóta tényleg boldog vagyok.

2022. aug. 17. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!