Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párommal ellentétes a politika...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párommal ellentétes a politikai nézetünk. Szakítanunk kellene?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A barátom és köztem eddig is vitaforrás volt a politika, a választás.

Megkértem többször is, hogy ne hozza fel, mert én nem szeretnék róla beszélni. Mindig megígérte, hogy rendben, nem beszélünk róla, de állandóan meg akar téríteni.

Én a Fideszre szavaztam, ő az ellenzékre. Megértem, hogyha mások nem úgy gondolkodnak, mint én, vagy másra szavaznak, de ő egyszerűen nem tudja elfogadni, és frusztrál, hogy egyszerűen megkérdezi a véleményem, és hiába nem akarok beszélni róla, nem hagy békén, aztán ha meg elmondom, akkor meg folytatja, hogy de ne arra szavazzak etc.

És nekem nem is azzal van bajom, hogy másra szavazunk,( mindenkinek magánügye, én nem is beszélnék róla legszívesebben) hanem hogy mindig megígéri, hogy nem beszélünk róla, majd beszél olyannal, akit szintén érdekel, de sosem tartja be.

Régebben is volt olyan vita, ami csak azért szűnt meg, mert a vitaforrás elköltözött tőlünk, de míg ott volt, akkor is mindig megígért mindent, de sosem tartotta be.

Szerintetek, ha különbözik a világnézetünk és nem tudunk minden problémát megbeszélni, vagy szőnyeg alá söpörni( hiszen a politika mindig az életünk része lesz, nem lehet "elköltöztetni"), akkor egyszerűbb lenne, ha szakítanánk, mert csak kiidegeljük egymást?



2022. ápr. 4. 13:25
A kérdező szavazást indított:
Szakítani kell
Nem kell szakítani
Más ötletem van, leírom
38 szavazat
1 2 3 4 5 6 7
 1/66 anonim ***** válasza:
79%
Közéleti cselekményhez időzített trollkérdés. Érdekes, mennyi időt tudnak erre emberek szánni, ez valami külön műfaj kezd lenni.
2022. ápr. 4. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/66 anonim ***** válasza:
90%
Mi az oltásnál voltunk így. Szakítás lett belőle.
2022. ápr. 4. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/66 A kérdező kommentje:

Miért lenne troll kérdés?

Pont azért jött fel ez a probléma, mert most voltak a választások.

2022. ápr. 4. 13:35
 4/66 nemaRendőrség ***** válasza:
65%
Ha emiatt szakítanál akkor tedd, borzalmas alapokon állhat ez a kapcsolat, ha ennyitől összeomlik
2022. ápr. 4. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/66 anonim ***** válasza:
59%
Egy kicsit tarts még ki, túl vagyunk a választáson,hamarosan elmúlik ez a nagy hacacáré ami körülötte forgott,és abbahagyja.
2022. ápr. 4. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/66 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk abból lett veszekedés hogy én felvettem az oltást ő nem. Egy hétre rá szakítottunk.
2022. ápr. 4. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/66 A kérdező kommentje:
Sajnálom, úgy látszik, hogy sajnos vannak olyan helyzetek, amiken nem lehet megoldani:(
2022. ápr. 4. 13:55
 8/66 anonim ***** válasza:
81%
Fontos, hogy hasonló nézeteket valljak azzal az illetővel, akivel egy jólval intimebb kapcsolatot szeretnék kialakítani-megtartani. Ahogy elnézem te kerülnéd ezeket a konfliktusokat, de a párod pedig generálja. Elsősorban ez a probléma, a konfliktus témája pedig per pillanat a politika. Csak tudod, milyen kapcsolat az, ahol a felek közt a tisztelet és a megértés nem kölcsönös. Te tiszteletben tartod a véleményét, megérted vagy próbálod megérteni a gondolkozását, de ő veled ellentétben nem adja meg neked ezt a gesztust. Bármennyire sem könnyű, de jobb szétválnotok, ha ez így folytatódik. Először csak a politika, de utána minden más téma is felmerülhet, amiben nem értetek egyet és utána megy a másik kiidegelése.
2022. ápr. 4. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/66 anonim ***** válasza:
32%

Mar hogy lenne maganugy, hogy mire szavazol?? Plane egy kapcsolatban?

A politika, mint irod is, az elet resze. Abba a dontesbe szolsz a szavazatoddal bele, hogy milyen orszagban eljunk.

Ha a parom az elveimmel ellentetes iranyba viszi (vinne) az orszagomat (=ahol elek = az eletemet), mar regesreg nem lenne a parom.


Fogalmam sincs, hogy birja ki barki is egy fidesz-szavazoval.....

2022. ápr. 4. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/66 anonim ***** válasza:
21%

9.


A szavazatod amúgy kb. 0.00002%-ot ér. Tehát sokat nem.

2022. ápr. 4. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!