Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Volt már igénytelen barátnőtök...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már igénytelen barátnőtök, amire csak jóval a megismerkedés (összeköltözés) után jöttetek rá? Miben nyilvánult meg? Ez volt a szakító ok?

Figyelt kérdés
2022. szept. 12. 14:31
 1/7 anonim ***** válasza:
95%

Igen, az előző barátnőm ilyen volt. Nagyon rendetlen volt, pedig nálam magas a léc, koliban éltem évekig. A foteleken mosatlan ruha halmokat tartott, gyakorlatilag soha semmilyen házimunkát nem csinált, mindent én csináltam meg helyette. Eleinte még kedvesen megköszönte, aztán elkezdte számonkérni, aztán már szinte leszedte a fejem, ha valami elmaradt.


Kb 3 kaját volt képes megcsinálni, bolognai szósszal leöntött tészta, sótlan/elsózott grill csirkemell és saláta (ezt a bolti salátakeverékbe még bele vmi zöldség, sajt, meg grillezett hús), ezt a salátát ette az esetek 99%-ban.. Én gyakran főztem neki normálisabb kajákat..

Néha megköszönte, néha kritizálta.. volt hogy hazajött és nem főztem, gondoltam rendelünk vmi finomat mert vmi évfordulónk volt.. erre szabályosan leüvöltötte a fejemet.. h ő éhes és mit csináltam egész nap... mondom utánad takarítottam..


A röhej az, hogy én annyira nem idegeskedtem ezen mert volt hasonló mentalitású szobatársam már. Valahogy ignoráltam ezt hogy ennyire igénytelen


Na ami viszont elindított a kiábrándulás útján, hogy a wc-t nem takarította ki maga után.. azt hiszem ez volt az amikor elkezdtem nézni hogy tulajdonképpen mennyire igénytelen.


Aztán ami a kezdetektől zavart de végül az utolsó csepp is volt a pohárban, h nem mosakodott rendesen.. iszonyat sok pénzt ölt a kinézetére.. márkás ruhák, volt vagy 20 táskája, műszempilláshoz járt meg műkörmöshöz, sminkelt stb.. parfümfelhő volt mindig körülötte.. de amikor a nap végén kiéreztem a parfümfelhő alól az izzadságszagot, az annyira kiábrándított, már szexuálisan is.. asszem emiatt szakítottam vele végül, persze sok egyéb is közrejátszott (nem volt olyan túl jó természete, sokat vitáztunk).

2022. szept. 12. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
58%

Egyetemi évek alatt volt barátnőm a lakás körüli teendőket ugyan ellátta, leginkább magaval szemben volt igénytelen.


Gyakorlatilag nem volt olyan nap, amikor 9 előtt kelt volna. A szabadideje nagy részét az képezte, hogy sorozatokat vagy hülye youtubereket nézett meg ruhaboltokat járt, még ha nem is vásárolt.


Ezzel szemben én a szabadidőm sportolással, nyelvtanulással, az egyetemi tananyagon felüli önképzéssel töltöttem.


Sokáig nem is toleráltam ezt, éreztem, hogy hosszú távon közvetve engem is lehúzna ez a mentalitás.

2022. szept. 12. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
39%

Volt.

Hagyta zsírosodni a haját, gusztustalan volt.

Napokig hagyta a mosogatóban a mosatlant, szemetet a szemetesben, büdös volt a lakás tőle.

A ruhákat ha egyszer volt rajtunk nem mosta ki, gáz.

Van egy kutyám, ugye ez miatt tisztábban kellene tartani a lakást, nem érdekelte.

Fürdeni 2 naponta fürdött, hát mit mondjak...

Dolgozni nem akart de az én pénzemből hatalmas igényei voltak, vegyek meg mindent is neki...

Megismerkedésünkor nem ilyennek adta ki magát.

Meguntam s kiraktam.


A mostani egyszerű, de dolgozik mégis megveszek neki mindent, de ő is meglep ezzel azzal, bár erről le kell szoktatnom h nekem ne vásároljon 😃

Ő mindennap fürdik, van h többször is, haja is mindig tiszta.

Takarításban kicsit túloz de inkább ez. Minden nap elmosogatva, porszívózva, szellőztetve, szemét kivéve, kutyám fésülve, kutyám ágya tisztítva. 3 naponta fertőtleníti a fürdőt, s egész lakást, 5 naponta ágyneműt cserél, mosni meg állandóan mos 😃

Van h nekem kell leállítanom h pár napig pihenjen már, azok a mi napjaink.

Főzési tudománya nem a legjobb de szerintem majd belejön.

Bárhova el tudok vele menni, mert alkalomhoz, helyszínhez fel tud öltözni s viselkedni is tud.

Főnyeremény az előző után.

2022. szept. 12. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
35%

Előző vagyok


Ja s ez mellett ápoltak a körmei, szőrzetére odafigyel, tisztítva az arca amit mind magának csinál meg.

Nekem ennyi elég is, imádom.

2022. szept. 12. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Az első barátnőm, ő nem fürdött rendesen. Mielőtt itt megkérdeznék, nem tartozott semmilyen etnikumhoz és viszonylag normális családi körülmények közül származott. Egyszerűen valami gyerekkori hülyeség lehetett amit ráhagytak a szülei, de a lényeg h utált zuhanyozni, mindig kb fizikailag szenvedett fél órát mielőtt elment zuhanyozni.

Este sorozatokat nézett bealvásig csak h ne kelljen fürödni..

Volt h 2-3 napig nem fürdött. És azért volt egy szaga így már.

Emlékszem, mivel első barátnő volt, az orális szexre nagyon rá voltam pörögve. Egy haverommal, aki egy perverz állat, néha beszéltem erről, neki maga lett volna a csoda egy ilyen csaj (akkoriban ment ez a "ne fürgyé le!" hülyeség is) én meg emlékszem h ott öklendeztem a szagtól :D

És én hülye azt hittem akkoriban h ez csak ilyen lehet :D Mármint az orális szex.. és csináltam becsületesen... hát nem is tudom.. utána amikor következő barátnőmnél rájöttem h ennek amúgy jó illata van, nagyon nagyon dühös lettem az első csajra, hogy ilyen gusztustalan koszos volt és így megszivatott..

2022. szept. 12. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
33%
Volt feleségem is igénytelen és koszos volt. Abban mutatkozott meg hogy napi 8 órát ledolgozott, hazament és lefeküdt aludni, minden áldott nap mikor dolgozott. Hétvégén meg idegbeteg volt hogy Lipót hagyok, majd később hagyunk mikor már született a gyerekem. Idővel büdös száj szaga volt, nem tartotta tisztán a lakást. A lényeg az hogy nem volt kommunikatív, nem lehetett vele megbeszélni semmit. Kiábrándultak belőle és ott hagytam. A gyermekem velem él! Példátlan egy nő.
2022. szept. 12. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
3-as, remélem te is akkora tökéletesség vagy, mint amit a lányokra tukmálsz rá körülötted. Másrészt a re kutyád, gondoskodj te ezekről a dolgokról, nem csak neki lehet lehordani azt a szemetet, kimosni a ruhát meg elmosogatni. Meg mi az, hogy 1 nap után nem mosta ki a ruhákat? Azt hittem valami ironikus rossz vicc az egész válasz . Xd ki a tököm az aki minden egyes alkalommal, mikor felhuz egy ruhát kimossa? Nyilván ha beleizzad meg koszos lesz az más. A másik meg, hogy ő dönti el mikor borotválkozik, mikor mos hajat meg stb mert ő tudja neki mikor jó. Nekem képzeld el ez négy nap és nem mosom minden nap amint bezsirosodik és egy ilyen bánat miatt meg nem is tenném. Kíváncsi vagyok hogy azon a mostani szerencsétlen nőn, akivel vagy mekkora megfelelési kényszer lehet, hiszen ha egy nap nem fürdik és zsíros lesz a haja már kidobod. De tényleg remélem, hogy egy konyha tündér vagy, takarítasz is szorgalmasan, egy szál szőr nincs rajtad, mindig tökéletes a hajad ha már ennyi mindent elvársz. A kutyád környezetének tisztításáról már ne is beszéljünk meg arról, hogy esetleg mindezt átvehetnéd néha tőle
2022. okt. 3. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!