Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ez tényleg túlzás, szakító ok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez tényleg túlzás, szakító ok?

Figyelt kérdés

2 hónapja megismerkedtem egy lánnyal a neten. Sokat leveleztünk mire végül 1 hónap után taliztunk. Jól sikerült, pár nap múlva újra taliztunk, megvolt a csók, bújás, robbant a kémia. Ezután heti 2 tali volt, és egy ottalvás a múlthéten ami az ő ötlete volt. Ezután még 2x taliztunk, minden jó volt, mára újabb együtt alvást terveztünk, szintén az ő kezdeményezésére. Erre tegnap furán kezdett viselkedni, pedig szerdán még nagyon aranyos volt, tervezte, hogy miket csinálunk majd, mára már szakított velem, mondván neki sok ez a ragaszkodás. Heti 2 tali, napjába pár üziváltás (mindig megvártam, hogy reagáljon ha ez több óra is volt), olykor telefonálás ennyi.

Ez tényleg túlzás? Ettől be lehet sokalni?

Ilyet még nem láttam. Nem az van, hogy az elején még sokat akar a két ember együtt lenni ahogy felfedezik egymást, amikor még friss az egész? Vagy velem van a baj?



2022. júl. 29. 17:31
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Kifogás, talált valaki mást. Ne edd ezen magad, lépj tovább te is.
2022. júl. 29. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Vagy talált benned valamit amit nem tetszik, de ne magad hibaztasd , keress egy olyan valakit aki elfogad így ahogy vagy.
2022. júl. 29. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2022. júl. 29. 19:58
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Valami biztosan történt,ami miatt inkább letesz rólad.
2022. júl. 29. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Ez van. Majd lesz más idővel.
2022. júl. 29. 21:29
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem minden esetben, van akit meg kell hódítani h jobban foglalkozzon veled. Nem mindenki tud egyből bízni, odaadó lenni, van akinek bizonyítás kell h "elinduljon" ezen a vonalon
2022. aug. 2. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Szerintem vagy talált mást, és próbál valahogy lerázni, vagy ilyen hamar kiábrándult belőled, esetleg talált benned valamit ami nem tetszik neki..
2022. aug. 7. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!