Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Erőszak után nincs visszaút?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Erőszak után nincs visszaút?

Figyelt kérdés

Szombaton ittas állapotban bántalmazott a párom, rángatott, lelökött a földre, nekivágott egy kerítésnek, elkapott a hajamnál... Az elpusztíthatatlannak hitt Nokiám képernyője is betört. Azóta nem keresett, én se őt.

Először volt ilyen a kb. 3-4 hónapos ismeretség alatt. Mit tegyek? A jó dolgok nyilván hiányoznak.



2022. szept. 13. 21:27
1 2 3 4 5 6
 21/59 anonim ***** válasza:
100%

Nem a részegséggel van elsőrendűen probléma, hanem az agresszióval. Már bocs, de nem egy, nem két részeg férfival találkoztam, és az egy oltári nagy kamu, hogy az erőszak általános a részükről. Láttam a pasijaimat, láttam a haverjaimat berúgva, még a testvéremet is, és soha, egyikük sem bántalmazott. Az alkohol csak és kizárólag azt hozza ki az emberből, ami amúgy is benne van. Az ismerőseim nagy része mosolygós, hangos, túltontúl magabiztos és nagyon vidám lesz. Aki meg néhány kör után vadállatként viselkedik, az vadállat ital nélkül is.


Ettől függetlenül nyilván nem árt, ha az ember - a saját érdekében - megtanulja kezelni a részegeket, de a kérdező pasijához és a kommentszekciót teleböfögő agyhalotthoz hasonló egyénektől érdemes minél hamarabb megszabadulni.

2022. szept. 13. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/59 anonim ***** válasza:
0%

"Bocsika, de eszemben sincs elbírni egy részeggel. Érdekes, a páromat évek alatt egyetlen egyszer sem láttam részegnek."


Akkor te egy kívételesen szerencsés nő/férfi vagy. Viszont te így nem is tudsz releváns tanácsot adni, ha még nem találkoztál részeg emberrel.

Én már találkotam elég sok részeggel, volt részem abban is amikor családi erőszakhoz kellett kivonulnunk, mivel hivatásosként dolgoztam. Tud elég cudar világ lenni olyankor. Valóban van amikor már olyan súlyos dolgok történnek, hogy ott jobb befejezni, de szerintem a kérdezőnél még nem olyan rossz a helyzet és mint ahogy írta első ilyen eset volt ez. Talán a férfi is tanul most ebből az esetből és nem lesz több ilyen agresszív helyzet.

2022. szept. 13. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/59 anonim ***** válasza:
100%
Hülye vagy bazdmeg? Fizikai erőszakot alkalmazott a csaj ellen. Mi azt, hogy "nem olyan rossz a helyzet"? Idióta...
2022. szept. 13. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/59 anonim ***** válasza:
100%
Nem véletlenül sunnyig es bujik el. Tudja ő jol hogy mit tett.
2022. szept. 13. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/59 anonim ***** válasza:
100%
*sunnyog
2022. szept. 13. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/59 anonim ***** válasza:
100%
Ha már ilyen hamar az agresszív valaki, az később csak rosszabb lesz. NE HAGYD MAGAD,
2022. szept. 13. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/59 anonim ***** válasza:
100%

#27! Őszintén remélem, hogy csak trollkodsz és nem ilyenek "szolgálnak és védenek" minket. Biztos sokra mentek veled a bántalmazottak. Kimentél az áldozathoz és közölted, hogy "tanulja meg kezelni?"🤦🏽‍♀️

Jelentem, én találkoztam már részeggel, volt olyan párom, aki gyakran volt az, soha eszébe nem jutott semmiféle fizikai erőszakot alkalmazni.

3-4 hónapos kapcsolatról beszélünk, könyörgöm! Miért választaná már a "nehezebb utat", amikor kaphat normális pasit is??? Beteg vagy?

2022. szept. 13. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/59 anonim ***** válasza:
0%

"Hülye vagy bazdmeg? Fizikai erőszakot alkalmazott a csaj ellen. Mi azt, hogy "nem olyan rossz a helyzet"? Idióta..."


Legjobb családban is előfordul...

Sok mindent nem láttatok ti még.

2022. szept. 13. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/59 anonim ***** válasza:
100%
#29: ja, mivel mi nem a putrisoron szocializálódtunk szerencsére.
2022. szept. 13. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/59 anonim ***** válasza:
0%

"3-4 hónapos kapcsolatról beszélünk, könyörgöm! Miért választaná már a "nehezebb utat", amikor kaphat normális pasit is??? Beteg vagy?"


Mármint milyen betegségre gondolsz?

Nyilvánvaló, hogy kaphat jobbat is ebbe egyetértünk de mi van ha egy még rosszabbat fog ki? Ezt legalább már látta egyszer részegnek, tudja mire számíthat, fel tud rá készülni. Tragédia nem történt kis rángatás hajtépés. Jobb esetben mindketten tanulnak belőle és levonják a megfelelő köverkeztetéseket. Ami következtetés akár az is lehet hogy ez után nem folytatják tovább együtt!

2022. szept. 13. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!