Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Erőszak után nincs visszaút?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Erőszak után nincs visszaút?

Figyelt kérdés

Szombaton ittas állapotban bántalmazott a párom, rángatott, lelökött a földre, nekivágott egy kerítésnek, elkapott a hajamnál... Az elpusztíthatatlannak hitt Nokiám képernyője is betört. Azóta nem keresett, én se őt.

Először volt ilyen a kb. 3-4 hónapos ismeretség alatt. Mit tegyek? A jó dolgok nyilván hiányoznak.



2022. szept. 13. 21:27
1 2 3 4 5 6
 41/59 anonim ***** válasza:
100%

De most komolyan ott tartunk, hogy attól lesz valaki álompasi, hogy nem veri le a földre a barátnőjét? Miféle elb.szott világ az, amiben egészen elrugaszkodott elvárás az, hogy a problémáinkat ne pofozkodással oldjuk meg?

Mert azt a kijelentést még megértem, hogy ez bizonyos társadalmi rétegekben sajnos gyakran előfordul, na de tényleg az az álompasi az, aki nem veri a csaját? Az álomnő meg gondolom az, aki nem 7/24-ben űzi az érzelmi terrort, mi? :D


Én nem tudom, milyen környezetben él ez a válaszoló, de elképesztően lecsúszott közösség lehet.

2022. szept. 14. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/59 anonim ***** válasza:
100%
Most megtudtuk, hogy az elszállt, teljesíthetetlen női igények része, hogy a pasi ne legyen agresszív és alkesz :D
2022. szept. 14. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/59 anonim ***** válasza:
100%

#40: "meg nem is mindenki szeretne egyedül maradni akkor kénytelen egy rosszabbal is beérni."


Igen, az ilyet kapcsolatfüggőségnek hívják, és akire ez (a hozzáállás) jellemző, az sem egészséges pszichésen.

2022. szept. 14. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/59 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy nem tudom, hogy ha annyit nem várhatok el a páromtól, hogy ne verjen, akkor mit igen? De most komolyan... Mi az, amit elvárhatok tőle, ha az alapvető emberi korrektég, illetve a btk betartása túl nagy kérés? Talán azt, hogy ne vágja el éjjel a torkomat? Vagy az még mindig túlzott elvárás?

Pofám leszakad. :DD

2022. szept. 14. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/59 anonim ***** válasza:
100%

#46! Elképzelek a válaszoló környezetében egy beszélgetést:

-Képzeld, holnap lesz a 4. évfordulónk és még mindig nem vágta el a torkom!😊

- Azta, mekkora mázlista vagy! Te aztán kifogtad a főnyereményt! Mondjuk én se panaszkodhatok, tegnap is csak kétszer vert meg.😂

2022. szept. 14. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/59 anonim ***** válasza:
0%

"Az álomnő meg gondolom az, aki nem 7/24-ben űzi az érzelmi terrort, mi? :D"


Végülis amennyi kretén nő van manapság, már ez is egy nehezen teljesíthető mozzanat részükről....

2022. szept. 14. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/59 anonim ***** válasza:
100%
Orvosi lelet + feljelentés.
2022. szept. 14. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/59 anonim ***** válasza:
100%

Azonnal szakíts, és kezdj el edzeni!

Csak azt a csajt kenik falhoz, aki elfogadja a gyengébb szerepet!

Nehogy félre érts, ez most nem hibáztatás, csak tanács! ;)

2022. szept. 14. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/59 anonim ***** válasza:
100%

8-as: neked az a segítség, hogy egy fiatal csaj a pár hónapos kapcsolatát minden áron tartsa meg az alkoholista agresszív hapsijával, inkább járjon önvédelmi tanfolyamra? Minek...?? Különben normális vagy?

Ennél csak jobbat talál.

2022. szept. 14. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/59 anonim ***** válasza:
100%

Miért kéne egy részegen nőket verő szardarabot bárhogy is kezelni? Otthagyni a francba és dögöljön meg egyedül az ilyen, nem érdemli meg, hogy legyen mellette bárki. Eszem megáll, persze, majd még egy ilyen nyomorultnak kell puncsolni, nehogy szájbavágjon legközelebb. Picit fordítva ülsz a lovon.

Semmi gondom egyébként azzal, ha valaki néha (!!!) iszik, és kicsit sikerül túltolni, de azzal igen, ha ettől egy agresszív állat lesz. Ez ugyanis nem következik szükségszerűen az alkalmi (!!!) alkoholfogyasztásból. Akinél igen, azt ott kell hagyni a francba, mert nem normális, nem még alkalmazkodni hozzá, meg megtanulni kezelni. Kezelje egy másik részeg fasz egy baseballütővel mondjuk.

2022. szept. 14. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!