Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Erőszak után nincs visszaút?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Erőszak után nincs visszaút?

Figyelt kérdés

Szombaton ittas állapotban bántalmazott a párom, rángatott, lelökött a földre, nekivágott egy kerítésnek, elkapott a hajamnál... Az elpusztíthatatlannak hitt Nokiám képernyője is betört. Azóta nem keresett, én se őt.

Először volt ilyen a kb. 3-4 hónapos ismeretség alatt. Mit tegyek? A jó dolgok nyilván hiányoznak.



2022. szept. 13. 21:27
1 2 3 4 5 6
 31/59 anonim ***** válasza:
100%

29

Mi az, hogy sok mindent nem láttunk? :D

Ja, tény, hogy nem büdös, alja prolik közt élek, de nehogymár az én valóságom, a környezetem, a tapasztalataim (egyébként nemcsak korrekt férfiakkal) irrelevánsak legyenek a te újra és újra beböfögött f@szságaid fényében.

Nemhogy a legjobb családokban nem történik ilyen, de még az én szüleim elcseszett házasságában sem fordult elő EGYSZER SEM, hogy egyikük megütötte volna a másikat, olyan meg végképp nem, hogy a földre verte volna.


Nagyon alja körökben mozoghatsz, ha azt hiszed, hogy a beb@szva verekedés egy általános dolog. Sajnállak.

2022. szept. 13. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/59 anonim ***** válasza:
100%
Mekkora állat vagy. :DDDD Remélem, csak trollkodsz.
2022. szept. 13. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/59 anonim ***** válasza:
100%
Nyilvánvalóan troll.
2022. szept. 13. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/59 anonim ***** válasza:
100%

#31: "Mármint milyen betegségre gondolsz?"


Csúnya személyiségzavarra. Szociopátia, pszichopátia és / vagy hasonló ínyencségek.

2022. szept. 13. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/59 anonim ***** válasza:
100%

#28! Civilizált kultúrákban a párt nem "kifogják", hanem választják. Nagyon egyszerű jobbat "kapni". Az ilyeneket nem választja, a normálist meg igen. Voila.

"A legjobb családokban is előfordul". Szerinted. A valóságban viszont egyetlen jó családban se fordul elő, csak te még nem láttál olyat, mivel oda téged nem hívtak.

"Mármint milyen betegségre gondolsz?" Mentális betegségre természetesen, ha nem lett volna egyértelmű.

#28

2022. szept. 14. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/59 anonim ***** válasza:
100%

"Nyilvánvaló, hogy kaphat jobbat is ebbe egyetértünk de mi van ha egy még rosszabbat fog ki?"


AKkor az is repül.

És ha mindneki agresszív alkesz lenne, akkor inkább maradnék egyedül.

2022. szept. 14. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/59 anonim ***** válasza:
100%

38

Amúgy ilyen logika mentén nem gyógyulok ki a náthából, mert hátha rákos leszek. :DDD Meg nem veszek új cipőt, ha a régi elszakad, mert hátha a másik is tönkremegy. Komoly eszmefuttatás, kéremszépen.

2022. szept. 14. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/59 anonim ***** válasza:
3%
Örülök, hogy te ilyen jó családból származol és csak remélem,hogy te egy olyan férfit fogsz majd ki akit abban a rózsaszín mézes-mázos álmodban megálmodtál. De sajnos nem csak ilyenek vannak, hanem sokkal rosszabb emberek is és nem jut az összes nőnek álom pasi, meg nem is mindenki szeretne egyedül maradni akkor kénytelen egy rosszabbal is beérni. Száz szónak is egy a vége, szerintem eleget megtudott már a kérdező, én viszont már mennék aludni. Szóval pápá és jó éjszakát!
2022. szept. 14. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/59 anonim ***** válasza:
100%

Az az álompasi, aki nem üt meg? Ostoba f@szfej...

Ilyen alapon az az álomnő, aki nem mérgezi meg az italodat, nem? Istenem, mekkora barmok léteznek...

2022. szept. 14. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/59 anonim ***** válasza:
100%

#40! Nem, én nem jó családot "fogtam ki", viszont mindig jó párt választok. Vagy semmilyet, mert nem vagyok egy nulla önbecsüléssel rendelkező társfüggő kapcarongy. De, nagyon szívesen maradok egyedül, mivel egyedül élve jó, ütve meg nem🤷🏼‍♀️ Egészséges önértékelésű ember soha nem "kénytelen a rosszat választani."

#37

2022. szept. 14. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!