Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Vajon mit tehetnék,nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon mit tehetnék,nagyon hiányzik!! Mit gondoltok van esély?

Figyelt kérdés

A sztori a következő.

Összejöttem egy lánnyal,mondjuk akkor volt neki párja,nála lakott mert sajnos nem tudott máshová költözni ezért nem nagyon tudott kilépni.

Köztünk minden tökéletesen alakult ahogy annak lennie kell.szepen lassan kialakult.

Óriási szerelem lett mint részèről ,mint részemről.mindennap elmondta Szerelmes belém,és ilyent meg nem érzett senki Iránt.minden tökèletes volt,a szex is mondta hogy a legjobb.mondta velem képzeli el a jövőt.. és terveztünk.

Na de a tesója kint van külföldön,és az volt az egyetlen megoldás ha kimegy, összeszedi magát és hazajön.

Meg is beszéltük hogy akkor végre nem lesz akadály előttünk.

Kiment.

Sajnos nem voltam egy túl szókimondó ezekben a szerelmes mondatokba, de miután kiment 1 hét után rettenetesen hiányzott és ömlesztettem rá a szerelmes szavakat mondatokat.közben a sráccal is lezárta.èn meg csak toltam az üzeneteket.

Eltelt pár hét,és most azt mondta hogy idő kell neki mert razuditottam ezeket, előtte meg alig mondtam.egy darabig ne beszéljünk hogy ez így nem megy neki hogy havonta hazajön hozzám egy hétvégére. És egyszer csak azt mondta hogy semmi nem változott ugyanúgy szerelmes belém. de most ne keressem egy darabig.majd azt mondta le akarja zárni.de én úgy érzem ez nincs lezárva. Az utolsó beszélgetèsnèl mondta szeret meg minden majd utána a szünet egy darabig.

Kérdeztem ha 1 hónap múlva ráírok visszaír,igen a válasz.mondom ha hazajössz beülünk egy kávèra,igen a válasz.pedig ha ő lezárja valakivel akkor ott pont a vége!!

nagyon szeretem és őrülten hiányzik. Vajon mi van most,mit tehetnék?



2022. szept. 24. 22:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Utana tudsz utazni?Van ra penzed?
2022. szept. 24. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Hát,sajnos 1500km..

Az a baj itt nincs hova mennie.

Azért van kint hogy itthon tudjon vmit kezdeni. Úgy ment ki hogy miattunk megy ki hogy jobb életünk legyen.ezt kiindulási előtt már beszéltük egy ideje...

2022. szept. 24. 23:27
 3/4 anonim ***** válasza:

Ez egy rosszul sikerült vicc poénja?

Ha szerettétek volna egymást, akkor szakít, és valóban tervez veled, ezek szerint eszében sincs. Milyen egyetlen megoldás a testvére, dolgozni nem jutott eszébe, hazamenni, vagy albérletbe? Ez kiderült, amikor dugópajti voltál, amikor semmiféle tervetek nem valósult meg, amikor külföldre ment, és amikor megmondta, hogy lezárja veled. A helyedben vele nem számolnék!

2022. szept. 24. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Hát itt operatorkènt melózott,szóval ha albiba megy, akkor hát lofasz pénze nem marad mire mindent felad.

A tesojanak van egy cége,és hát elég jó pénzt ad neki.szoval választani kellett itt vagy ott a jó pénzèrt.

2022. szept. 25. 08:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!