Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan szakítsak vele, ha nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szakítsak vele, ha nem az ő hibája? Utólag tudtam meg, hogy magyar.

Figyelt kérdés
3 hete együtt vagyok egy lánnyal. Most tudtam meg, hogy magyar eddig nem is volt téma köztünk, azt hittem ő is cigány. Komoly kapcsolatot keresek, de csak cigány lánnyal tudnám elképzelni nálam ez elvi ok. A lány szeret, valamilyen szinten én is megkedveltem őt, de ez nálam szakító ok. Mielőtt még megkapom, hogy rasszista vagyok nem vagyok az. Sok magyar barátom/ismerősöm van, de párkapcsolatot nem szeretnék csak a saját fajommal. Mit mondjak neki, hogyan szakítsak? Nem akarom megbántani.
2022. szept. 26. 19:36
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
"Szakítani szeretnék mert nem vagy cigány" így.
2022. szept. 26. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Vele egy fajba tartoztok, mert emberek vagytok, csak más népcsoportba.
2022. szept. 26. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

3 hét nem nagy idő. Szakításnál nem kell, hogy a másik hibája legyen, elég, ha neked nem felel meg.

Ha nem akarod, hogy a lány napokat, heteket azzal töltsön, hogy azt keresi, mit rontott el, akkor mondd meg neki őszintén, hogy komoly kapcsolatot keresel, és ezt csak cigánylánnyal tudod elképzelni. AMúgy nem másik "faj".

2022. szept. 26. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
46%
Troll kérdés. Saját faj? Ti nem vagytok emberek, vagy mi? Mondjuk valóban inkább jellemző a ti fajtátokra az állatias viselkedés 😬😁
2022. szept. 26. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 FoxtrotLidérc ***** válasza:
100%
Kérdező. Most készülsz egy olyan masszív önsorsrontást elkövetni, hogy az bitangos. Ne a konvenciókkal foglalkozz, azzal, hogy TE hogyan érzed magad vele! Objektíven. Az, hogy ki melyik népcsoportba tartozik, az IRRELEVÁNS. De k-vára.
2022. szept. 26. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
89%

Tehát a cigány és a magyar két külön faj?

Orbáni baromságok…


Csak egyet kérek, be szaporodj!

2022. szept. 27. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
*ne
2022. szept. 27. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

De! Faj. A törvény is kimondja, hogy a faji alapon való diszkrimináció törvénytelen.


Amúgy pedig igen is, számít a faji különbözőség, és ez nem a szőke, fehér bőrű, vagy a fekete barna bőrű tulajdonságon alapszik, hanem a kulturális különbségeken, gondolkodásmódon, hagyományokon, civilizáltsági fokon, stb.


Akad persze jó példa a környezetemben, magyar a mama, magyar cigány a papa, élethosszig szerelem, 5 gyerek, egyik diplomás, 2 érettségizett, 2 jó szakmát kapott. Dolgos, tisztességes család.


De ott van Szabó Zsófi, L.L Junior, kifejezetten a kulturális hagyományok, a mentalitásbeli különbségek okozták az elhidegülést.


A cigányok között sokkal több a rasszista, mint fordítva.


A tényekkel szembe kell nézni, tudomásul kell venni.

2022. szept. 27. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Mondd meg neki: "drágám, én egy felszínes, primitív, rasszista bunkó vagyok, ezért szakítok veled. Remélem, találsz magad mellé egy valódi férfit, aki önmagadért, és nem elvből szeret majd."
2022. szept. 27. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

"Mielőtt még megkapom, hogy rasszista vagyok nem vagyok az."

Dehogynem. :D

Aki még cska nem is a bőrszín, és a kultúrkör, hanem a feltételezett származás alapján szakít, az a rasszista mintapéldánya.

2022. szept. 27. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!