Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Milyenek az osztrák férfiak?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyenek az osztrák férfiak? Mik a tapasztalatitok? Mit gondolnak a magyar nőkről?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy ezeknek a szterotípiáknak nincs sok értelmük, de néha érdekes, tanulságos vagy épp csak vicces ezeket olvasni.

Ausztria itt van a szomszédban, nem nagyon vagyunk különbözőek tőlük kultúrális szempontból, viszont az eddig olvasottak/hallottak alapján úgy érzem, hogy lenéznek minket azért, persze Kelet-Európa meg minden, a burgenlandi részt meg amúgy is lenézéssel kezelik az országon belül. Szóval mindenre kíváncsi lennék.



2022. szept. 2. 13:46
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Te jó ég... Mindennap kiirod a kérdést.... Gyere ki Ausztriába dolgozni és megtudod mi a véleményük... 10 éve kint élek.. 😆
2022. szept. 2. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
🤣🤣🤣
2022. szept. 2. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Bezárnak a pincéjükbe 10 évre, és csinálnak neked gyereket.
2022. szept. 2. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Mind ugyanolyan. Az igénytelen, tanulatlan gyári munkás és a villamosmérnök is. A magyar nőkről is ugyanazt gondolják, főleg, hogy a magyar nők is egy homogén massza.
2022. szept. 2. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Szeretik a keleti blokk csajait, mert nyitottabbak, mint a sajátjaik.
2022. szept. 2. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
25%
Hát én most voltam egy hetet ausztriában, de osztrákkal nem találkoztam 🤷‍♂️ jártunk pedig mindenfelé. Ilyen gyütt-ment bevándorlók vannak mindenütt.
2022. szept. 2. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Nem tudom, mire gondolsz, gondolom népszerű téma és már előfordult az oldalon.


Ezt hogy érted, hogy nyitottabbak? Miben áll ez a különbség az osztrák és magyar lányok között?


Vannak Ausztriában olyan magyar nők, akik nem pénztárosok, bolti eladók vagy takarítónők? Gondolom, mivel a többségünk ilyen alja munkát végez és ez már eleve negatív színben tüntet fel minket és nehézzé teszi az ismerkedést a helyi közép/felső osztállyal.

2022. szept. 2. 22:40
 8/16 anonim ***** válasza:
Ausztriában élnek még igazi, klasszikus úriemberek, akik nálunk már teljesen kihaltak.
2022. szept. 3. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
És ez mit jelent? Hogy alacsonyabb presztízsű munkavállalókkal nem kezdenek? Például derogálna nekik, ha egy bolti vagy szállodai alkalmazott lenne a párja, aki ráadásul kelet-európai is? Lehet, higy mondjuk a Burgenlandiak kevésbé lenézőek ilyen szempontból.
2022. szept. 3. 10:51
 10/16 anonim ***** válasza:
Dehogy derogál nekik. Ismerek pár osztrákot, akinek magyar csaja van, akik ráadásul takarítók vagy gyárban dolgoznak.
2022. szept. 4. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!