Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Újrakezdés? Tehát akik újrakez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Újrakezdés? Tehát akik újrakezdték, mennyi idő után kezdték újra? Miért döntöttek az újrakezdés mellett? Jobb lett a kapcsolat? Meg tudták oldani a hibákat, amik korábban szakitáshoz vezettek?

Figyelt kérdés

Légyszi csak olyanok írjanak akik úgy gondolják bizonyos esetekben megéri újrakezdeni! (nem vagyok kiváncsi a töltött kápostás véleményekre).

Véleményeket várok,minél többet.


2010. febr. 21. 15:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
60%
én általában úgy vagyok ezzel, hogy ami nem megy, nem kell erőltetni. mostani párommal kerültem olyan helyzetbe, hogy nagyon különbözünk és emiatt eleinte sok volt a veszekedés. túl sok. és ez egy stresszes időben szakításhoz vezetett, de 5 nap után rájöttünk, hogy szeretjük egymást, és hülyeség volt szétmenni. azóta együtt vagyunk és ha van is gondunk próbáljuk megbeszélni, több kevesebb sikerrel, bár mostanság egyre több a siker =) mi már több mint egy éve együtt vagyunk.
2010. febr. 21. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
5éve vagyok a párommal, két éve a felesége. Sokat szoktunk vitázni és ez tavaly év végén addig fajult, amíg fogtam az összes cuccom és visszaköltöztem anyuékhoz. 1hónapot voltunk külön. Még mindig nem költöztem vissza, de sokat vagyunk együtt. Megbeszéltünk mindent és látom rajta, hogy próbál változni. Igaz még rövid ideje tart ez, kiváncsi leszek, mi lesz pár hónap múlva, de örülnék ha végre minden ok lenne.
2010. febr. 21. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
42%

"Légyszi csak olyanok írjanak akik úgy gondolják bizonyos esetekben megéri újrakezdeni"


Csak önigazolás céljából tetted fel a kérdést, mert te is ilyen szituációban vagy, újra akarod kezdeni, és megerősítésre vágysz. Eltaláltam?


20f

2010. febr. 21. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

az első 2 kommentelőnek köszönöm.

harmadik, nem kértem, hogy olvass a soraim között, és pontosan : megerősítést várok, nem értem mi ebben a baj, de ne érezd magad annyira elemedben mintha fején találtad volna a szöget.

(éretlen kis csíra vagy még mint ahogy a hozzászólásod meg a korod is mutatja)

2010. febr. 23. 10:16
 5/11 anonim ***** válasza:
38%
Sajnos pedig a "káposztásban" van némi igazság!Szakítás után pár hónappal újrakezdtük a dolgot,jó is volt, -egy darabig.Az néhány hónap kihagyás, kinyitotta az ajtót más lehetőségek felé.Az újrakezdés parádésra sikerült,de amit nagyon nehezen egyszer kimondtál, sok huzavona után,azt könnyen kimondod mégegyszer,ha nem stimi a dolog!Egy hirtelen veszekedés végleg megszakított köztünk mindent,és beláttuk,hogy működésképtelen a dolog! Ez persze nem törvényszerű,csak nekünk így alakult!Mindenképpen próbáld meg,talán jobban összehangolódtok mint elsőre!Minden jót!
2010. febr. 23. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
32%
felmelegítve csak a töltött káposzta jó
2010. febr. 23. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
75%
Nekünk a rengeteg féltékenység miatt ment "tönkre" a kapcsolatunk. Kétszer is szakítutunk, de nem bírjuk a másik nélkül. Most eljutottunk oda, hogy mindent megbeszélünk, nincsenek titkaink és már nincs veszekedés. Féltékenyek vagyunk még mindig, de azonnal leülünk megbeszélni ,ha baj van. Jobb mint valaha.
2010. febr. 23. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
mi 2 évig voltunk együtt a szakítás előtt. a szakítás oka az volt, hogy nagyon sokszor megbántottuk a másikat makacsságunk miatt...végig tartottuk a kapcsolatot és 4 hónap múlva békültünk ki végleg. most együtt vagyunk és úgy érzem h erősebb köztünk a kapocs mint valaha 18/L
2010. febr. 23. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
82%
Mi a párommal 2008.06.03.án jöttünk össze. Azóta kb 10szer szakitottunk, de nem bírjuk egymás nélkül. Imádjuk egymást, és mostmár ha van valami baj, azt megbeszéljük, ha nem megy, akkor egy két óra mosolyszünet, de vagy én, vagy ő jön oda boci szemekkel és jajj...:) Szeretem! :D
2010. febr. 23. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
83%

Sokszor kezdtük újra, a legutolsó lés egyben leghosszabb szünet 5 és fél hónap volt.

Azóta meg van egy babánk:-)

2010. febr. 23. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!