Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyiben értetek egyet abban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyiben értetek egyet abban hogy ha egy kapcsolatban nem jó a szex, akkor lehet akármilyen jó lelkű a másik, szakításhoz fog vezetni?

Figyelt kérdés
2020. febr. 28. 17:58
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
22%
Semennyire,10 éve nem szexelek a férjemmel,még sem akarnék mással élni.
2020. febr. 28. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
31%

101%

#1 ne mondd, hogy így boldog vagy...

2020. febr. 28. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
60%

Egészséges szexualitással rendelkező emberek esetében nagy feszültséget okoznak az eltérő szexuális igények.

Ez egy tény, nem vélemény.

Nem feltétlenül vezet szakításhoz, csak valahogy el kell viselnie az egyiküknek, hogy a partnere mással szexel.

2020. febr. 28. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Az eltérő igények és a szexualitás prioritása a kapcsolatban vezethet problémákhoz.
2020. febr. 28. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
0%
1# 10 éve? Nem hiszem...
2020. febr. 28. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
32%
Nem törvényszerű. Ellehet élni egymás mellett. Akinek meg igénye van rá, megy máshoz szexelni. Ez inkább 10+ év házasság után jellemző. Pár év után, még elég könnyű búcsút inteni.
2020. febr. 28. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Igen, ez pontosan így van. Mondjuk az előző kapcsolatomban nem csak az ágyban volt probléma, hanem magával az emberrel is, de szerintem akkor is szakítottam volna vele, csak nyilván hosszabb idő után. Már kezdtem megbolondulni mellette. Nem volt hajlandó fejlődni az ágyban felnőtt férfi létére. Beszélni sem lehetett erről, mert úgy viselkedett, mint egy 10 éves, ha szóba került a téma.

Nem kell privát.

2020. febr. 28. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Nem értek vele egyet
2020. febr. 28. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Ki kell nyitni a száját az embernek, és ugyanúgy lehet megoldást találni erre is, mint minden másra.
2020. febr. 28. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Most rávágtam volna, hogy én kibírom szex nélkül, mert nekem nem fontos, de ha az ellenkezőjébe gondolok bele, hogy folyton szexelni kéne... az nekem durva lenne.
2020. febr. 28. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!