Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Nők! Sírnátok ha lenne egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Sírnátok ha lenne egy első osztályú mérnök-informatikus fickótok és szakítana veletek?

Figyelt kérdés

2022. okt. 14. 16:40
1 2 3
 11/26 Sunshinedoll ***** válasza:
26%

A mérnökinformatikus amúgy mit csinál egész nap? Számítógépen méricskél? Programot tervez, am házat tervez? Most akkor valaki vagy kétkezi kőkemény munkát végző mérnök, vagy kocka. Nemértem.

:)

2022. okt. 14. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
53%
Engem tényleg érdekel, mit csinál, mert egyszer a sales manager-re kérdeztem rá, hogy mit csinál, és azt mondták, "ügyfeleket hívogat". Havi nettó 900 ezerért. De a TopShopos ügyfélszolgálatos is hívogat, hogy akciós a matrac, és kétlem, hogy havi 900 ezerért. Mi a diffi?
2022. okt. 14. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg sírnék, ha szakítana velem a fickóm, mert nem lenne a fickóm, ha nem szeretném őt, de a foglalkozása/végzettsége ebből a szempontból tök lényegtelen.
2022. okt. 14. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
93%

Igen. Bár a pasim már váltott proginfóra, még így is sírnék.


(Nem a pénz miatt, én is hasonló -kicsit még jobb- területen vagyok.)

2022. okt. 14. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
100%
Sírnék, persze, elvégre 7 évet együtt éltünk, de utóbb úgyis túllendülnék rajta.
2022. okt. 14. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
100%
Nálad ez valamilyen fétis?
2022. okt. 14. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
62%
Ha nagy f@rka van és normális,de ez ritka😂
2022. okt. 15. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
30%
Mérnököt sose, legalábbis műszakit. Nem érnek rá, többnyire fatökűek, értelmetlen népség.
2022. okt. 15. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
Nem mert aki menni akar,arra rá kell adni a kabátot. Még annyi kedves kérdező, hogy ne egy férfitól várd az anyagi biztonságot,mert most pl összejössz egy másik gazdag férfival,és egy idő után mondjuk az is szakít veled, akkor majd megint sírhatsz. Szóval törekedj arra, hogy ne egy férfitól kelljen függened.
2022. okt. 16. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
Ennek semmi köze ahhoz hogy jól vagy rosszúl működik egy kapcsolat.Ha a miniszterelnök lenne sem sírnék ha rosszúl működött a kapcsolat.
2022. okt. 17. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!