Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Minden jel arra mutat, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden jel arra mutat, hogy szakítani akar. Nem csinálunk már együtt közösen semmit, nem keres, mással beszélget, azt várja, hogy én dobjam ki. Na még én tegyek neki szívességet??! Hogy lehet a legjobban megőrizni a méltóságunk? Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés

2022. okt. 24. 14:15
 1/7 anonim ***** válasza:
90%

Hát úgy lehet a legjobban megőrizni ha dobod szépen. És az el nem neki teszel szívességet hanem magadnak, szívem.


Nekem is volt egy ilyen pasim még fiatalon, két hónapig tartott az egész kapcsolat, bár annak nem nevezném. Amikor bejutott az egyetemre a vizsgaidőszak kb három naponta beszéltünk aztán amikor találkoztunk az volt az első hogy megmondtam neki hogy köszönöm akkor viszontlátásra

2022. okt. 24. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
91%
A helyedben már ma szakítanék vele. Konkrétan ahány napot benne vagy ebben a kapcsolatban, minden egyes alkalommal megaláz, hogy mással beszélget, meg hogy sz.rik rád.
2022. okt. 24. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
86%

Ez a sunyi koptatás engem is nagyon idegesít.

Én arra sem venném a fáradságot, hogy kimondjam a szakítást, nem érdemli meg. Annyira tisztelném meg, mint ő engem: egyszerűen én sem keresném többé, és élném az életem. Aztán ha egyszer eszébe jutok, és kérdőre von, hogy mi történik, akkor mondanám, hogy - Hát már nem is vagyunk együtt. - Mióta? - Mit tudom én, egy ideje biztos.

2022. okt. 24. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
91%

Hsdonlo volt nalam is.

Csak amikor meglatott vmi luxuskocsibol kiszallni es megtudta hogy ki lett a baratom 1 nap alatt, leesett az álla és akkor kezdett volna kuszni maszni vissza.

Addig meg ő is ezt csinalta velem hogy azt várta magamtol en mikor veszem magam észre hogy nekem tipli van. Ugy volt vele ugyis nehezen talalok majd utána mást meg lehet a kutyának se kellek majd

Csak epp nem szamitott arra kivel állok majd össze.


Azt mondta az a kép beleégett az agyába. Es utána foggal körömmel veritékezett hogy fogadjam vissza.

Nagyot fordult a kocka.



Konklúzio:

Vannak pasik akik egy szerelmes hű kitartó nőről valamiert azt kezdik hinni, hogy ők nyeregben vannak, a nővel bármit meglehet tenni ugyis ott van mint vmi lábtörlő és elkezdik lekezelni azt, aki szeret.

Undorító néha a férfiak gondolkodása.

2022. okt. 24. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
90%
Megnondod neki h ennyi... Mi a kérdés?
2022. okt. 24. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mióta vagytok együtt?
2022. okt. 24. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
3 éve
2022. okt. 25. 18:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!