Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogy történt a szakítás ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy történt a szakítás ha együtt èltetek?

Figyelt kérdés

Este v reggel mondtátok ki h vége? - mert este ugye utána még ott az éjszaka amikor nem lehet hova menni, és utána már kellemetlen a szitu.


Ilyenkor ott voltál míg osszepakol, vagy hogy történt ez? - mert több éves együttélésnél sok a saját cucc.


Hány nap míg végleg szétmentetek?

Hány éves kapcsolat volt?


2022. okt. 28. 17:07
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

3 év után lett vége. Este megint összevesztünk, megbeszéltük, hogy vége. Azt is, hogy nekem kell pár nap elköltözni.

Addig a kanapén aludtam. Ő meg nem sokat volt otthon.

Két nap alatt összecsomagoltam, harmadik nap költöztem.

2022. okt. 28. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Este mondtam ki, másnap reggel csomagoltam és költöztem.
2022. okt. 28. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
3 és félév után lett vége. Sokadjára költöztem el már akkor tőle. A cuccaim 99%-ban már otthon voltak nálam. Előtte nap este összevesztünk, mert szóvá tettem, hogy elegem van, hogy az apja meg az anyja beleszól a kapcsolatunkba Ő MEG NEM TESZ SEMMIT. Én voltam a felesleges 3. kerék… Illetve 4. Értsd úgy, ha kaptam valamit akkor az anyja is követelt egy ugyanolyan bármit tőle, nem létezett randi mert a szüleit is mindig hozta. Hétvégente a szüleinél voltunk, ha meg egy hónapban egyszer hazalátogattam akkor lecseszett. 20 percem volt, utána indulni kellett haza mert, unatkozott… Szóval összevesztünk. Másnap reggel még bennem volt a tüske, erre hirtelen alám nyúlt. Kértem , hogy most ne mert nem vagyok lelkileg olyan állapotban. Nem értette meg… Másodiknál ellöktem. Harmadiknál rákiabáltam. Fogta magát és felpofozott. Én meg összeszedtem a maradék cuccaimat. A telefonomért nyúltam volna , hogy a táskámba rakjam. Elvette a kezemből és neki dobta a falnak. 300 ezer forintos telefonomat, amiért keményen megdolgoztam. Kuka volt az egész. Szóval csúnya szakítás volt. Nem bánom, hogy vége lett. Csak azt, hogy nem előbb tettem. Tönkre tettek mindhárman, de nem írnám le ide konkrétan mik voltak még. Hosszú idő lesz mire rendbe jövök lelkileg.
2022. okt. 28. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Utolsó ez rég történt?
2022. okt. 28. 22:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!