Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Nők! Ha egy első osztályú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Ha egy első osztályú mérnök-informatikus kirakná a szűrötöket, megpróbálnátok visszaszerezni az új barátnőjétől?

Figyelt kérdés

2022. okt. 28. 19:34
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
0%
Ha hekker és wtlag feletti szerszámmal rendelkezik a flószer-mindenképp!
2022. nov. 2. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
0%
26 eves vagyok, vékony, sportolok is, jó munkám van! Ezren állnak sorba értem! Miért konyorognék valakinek aki olyan hülye volt, hogy elhagyott???? Egyebként meg, tavaly pont egy mérnök-infós párom volt, aki elhagyott egy másik nőért. 1 hónap mulva ő könyörgött nekem, hogy visszajöhessen! Elküldtem a p*csába!
2022. nov. 2. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:
75%
Már a kérdés megfogalmazásából látszik hogy elcseszett vagy.
2022. nov. 2. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

Fantasztikus ez a topik.


Nők akik még a kérdezőt védik, hogy ne menjen utána, mert ő ül a morális magas lovon. A kérdező, aki úgy írja ki gondját baját ide, hogy az egyetlen dolog amit tudunk az exéről az az hogy mérnök informatikus - kicsit sem hangzik úgy hogy a kérdező csak a pénzre hajt...


Kérdezőnek: elvitték, ez van. Talán ha jobb párja lettél volna, nem tudták volna elvenni tőled. Nyilván ha az voltál, akkor is kettőn áll a vásár és lehet hogy ő volt olyan ember aki nem érdemel meg téged. Nem tudjuk, csak azt tudjuk hogy egy ilyen témánál te a legfontosabbnak azt a részletet tartottad megemlíteni hogy milyen végzettsége van, ami finoman szólva sem veti rád a legjobb fényt.

2022. nov. 2. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
92%
#14 nekem nem az jön le hogy a csaj írja ezt... Ez a kérdés pontosan úgy hangzik mintha a pasi írta volna és várná hogy a csaj jelentkezzen nála... amúgy kb egy óvodás szintjén lehet a kérdező egy ilyen megfogalmazással...
2022. nov. 3. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!