Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egyedülálló nők! Milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyedülálló nők! Milyen esélyeitek vannak rá, hogy mérnök-informatikus párt szerezzetek?

Figyelt kérdés

2022. okt. 16. 11:32
A kérdező szavazást indított:
Rosszak az esélyeim
Jók az esélyeim.
Akkor szerzek mérnök-informatikus fickót, amikor csak akarok.
20 szavazat
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
80%
Nem kell kocka, de lehetne, mert olyan a munkám.
2022. okt. 16. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
92%
Én is informatikus vagyok, szóval elég sok.
2022. okt. 16. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
97%

Ez valami új trend? XD Tuti valami 18 éves hülyegyerek vagy pályaválasztás előtt és csak arról fantáziálsz, hogy hogy fognak bomlani utánad a nők, ha megszerzed ezt a végzettséget.


Számomra semmiféle előnyt nem jelentene, ha valakinek ez a végzettsége, és nem is értem, amit itt művelsz. Semmivel nem tartom magasabbrendűnek az ilyen végzettségűeket, mint bárki mást.

2022. okt. 16. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
85%
Én jobban szeretem a praktikus fizikai munkát végző férfiakat. Férjem is az, csomó dolgot megcsinál itthon, ami szerelő által drága lenne. A fizikai munka miatt szálkás, nem túlsúlyos és a mai viszonyok miatt megkockáztatom, hogy keres annyit mint egy mérnök-infós. Téli hónapokban 5-600 körül, tavasztól őszig 1 millió körül.
2022. okt. 16. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 0%.


Nem forgok ilyen körökben, és ismerősöm sincs.

2022. okt. 16. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
80%
Én nem is akarok kockát🤣
2022. okt. 16. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
73%
Én nem is akarok ilyen pasit.
2022. okt. 16. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
30%

Hiába keresnek jól, sajnos sok olyan tulajdonságuk van, ami miatt más területen tevékenykedő, szintén jól kereső férfiakat előnyben részesítik velük szemben.


Ráadásul mivel intelligensek, analitikus gondolkodásúak, hamar átlátnak az aranyásási szándékon, így ugyanúgy nem egy közkedvelt szakma, mint a matematikus vagy a könyvelő.


A társadalmi presztízse pedig nincs összhangban a jövedelemmel. Ráadásul szakmán belül is hatalmas a szórás, vannak 200 körül kereső coder monkeyk, iskolai rendszergazdák meg vannak 1-2-3 milliókat kereső seniorok.


A legtöbb nőnek maga az ember nem vonzó, aki rendelkezik azokkal a tulajdonságokkal, amik jó mérnök-informatikussá teszik.


Az aranyásók meg a könnyű prédára mennek, aki butuska, naiv, könnyen lehet irányítani, terelgetni, hiszékeny és rosszul bánik a pénzzel, így még élvezi is, ha a nő a kezébe veszi az irányítást.


Egy IT-s viszont sokszor tűélesen átlátja a szituációt.

2022. okt. 16. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%

Infós párom van, bár én is hasonló területen vagyok.


Így jól megértjük egymást.

2022. okt. 16. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%

Fogalmam sincs, sose próbáltam és nem sort elem az élet ilyen munkskörű embert párkapcsolatra.

De nem is igazán érdekel se a téma, se az h informatikus legyen.

2022. okt. 16. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!